Зустрічаємо весну здоровими, спортивними та щасливими! (ВІДЕО: 34 канал)

Зустрічаємо весну здоровими, спортивними та щасливими! (ВІДЕО: 34 канал)

З таким гаслом пройшло свято весни на Монастирському острові, у якому взяли участь і активісти Всеукраїнської громадської організації «Кожен спроможен». Весняну феєрію створювали так само асоціація громадських об’єднань «Вільний простір», «Разом за квітучу країну», федерація зимового плавання «Білий ведмідь» і звичайно ж спортсмени з руху street workout.

Свято пройшло на одному диханні, як весняний марафон. Початок дійства поклали прибиранням території, адже культура і здоров’я починається з очищення простору навколо себе.

fest2

Кожен спроможен підняти настрій і поліпшити самопочуття завдяки розминці і нехитрим вправам!

fest3

Ось такі трюки продемонстрували хлопці з street wokout, доводячи на власному прикладі, що кожен спроможен бути у відмінній фізичній формі і при цьому не обов’язково займатися у фітнес-центрах і тренажерних залах. Головне — це бажання змінитися на краще і постійна робота над собою, а сягати великих результатів можна і на будь-якому спортивному майданчику, при тому абсолютно безкоштовно!

fest12

Веселий та запальний настрій створювали танцювальні па під звуки енергійної музики

fest4

Бажаючі ж зарядитися адреналіном, стати міцнішими духом і тілом, могли разом з федерацією зимового плавання зануритися в Дніпро. Нептун присвятив у моржі всіх, хто запливав навесні вперше. Наймолодшій учасниці запливу вісім років. Не всі дорослі ризикнули скупатися на хвилях могутнього в цей час року, а дівчинка з радістю побігла приймати крижані ванни, пройшовши посвяту в моржі!

fest5

Ті, хто бажав відволіктися від галасу і метушні і зануритися в рукоділля, відвідали майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок:

fest6

Об’єднало усіх вогнище, навколо якого водили хоровод, а сміливці могли випробувати себе на міцність, стрибаючи через полум’я.

fest7

fest8

fest9

Разом з ведучим весняного фестивалю — Вадимом Джанга

 fest11

Ось таким було святкування початку весни на суші і у водній стихії, для дітей і дорослих. Кожен спроможен добре провести час, оздоровитися та отримати заряд бадьорості за межами своїх затишних осель, але залишаючись при цьому у рідному місті! Так нехай серце кожного наповниться весняним настроєм і любов’ю, розум — добрими ідеями, а очі заблищать від щастя!!!

https://www.youtube.com/watch?v=J9z6jTpm4YI

Автор записи

Залишити відповідь

+ 6 = 10