Запрошуємо на свято для дітей і дорослих!

Запрошуємо на свято для дітей і дорослих!

31 травня о 12.00 у парку імені Лазаря Глоби буде встановлений Всеукраїнський рекорд у номінації «Найбільша кількість цукерок з передбаченнями». На заході пройде реєстрація рекорду з офіційними особами національного реєстру рекордів України, а також нагородження рекордсмена – Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен».

Святкове дійство присвячене дню захисту дітей. Акція проводиться в першу чергу для того, щоб підняти настрій дітлахам і дорослим. Свято носить освітньо-розважальний характер. Адже диво передбачення спрямовані на віру в себе і свої сили, на важливість розвитку і освіти.

У жартівливо-ігровій формі нагадується про важливість самовдосконалення. Адже життя людини, що займається своїм саморозвитком, приречене на успіх! Сьогодні, як ніколи, важливо акцентувати увагу дітей на освіті та розвитку.

Гуляння направлено на згуртованість сім’ї, на спільне, цікаве проведення часу дітей та їх батьків. Тим більше, що напередодні був Міжнародний день сім’ї!

Дитячий сміх, веселощі, цукерки з передбаченнями, повітряні кульки та інші розважальні заходи чекають всіх, хто відвідає у цей день парк! Приходьте на свято дітей та дорослих і Ви!

З усіх питань і пропозицій звертайтеся за номером:

096 456 1000 прес-секретар ВТ «Кожен спроможен» Юлія Гутшабес.

doing (6)_1

Автор записи

Залишити відповідь

2 × 6 =