Залізний Порт: привітний курорт із бюрократичною гримасою місцевої влади

Залізний Порт: привітний курорт із бюрократичною гримасою місцевої влади

Команда Всеукраїнського фестивалю «Кожен спроможен» знову побувала в Залізному Порту, щоб нарешті поспілкуватися з сільським головою – Оленою Василівною Лахтадир. Приїхали члени організації спеціально в приймальний день, але ні пані Лахтадир, ні її заступника, знову не виявилося на місці. Вийти на контакт, навіть у телефонному режимі, так само не вдалося. Збіг? Вдруге поспіль у робочий час керівництво сільської ради відсутній.

Секретар ради на запитання кореспондентів газети Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен» конкретної відповіді дати не змогла. Можливо представники органів місцевого самоврядування відсутні із-за того, що в Залізному Порту все чудово і добре? Однак це далеко не так

Тим часом, туристи і місцеві жителі з нетерпінням чекають фестивалю. Чекають на можливість безкоштовно побувати на масштабну подію. У свою чергу музиканти, спортсмени та танцюристи з усієї країни чекають можливості проявити себе на шоу. Однак, Залізний Порт, це село нездійсненних надій, де будь-які творчі ініціативи приречені на провал… Де місцева влада не хоче навіть вислухати, а що вже говорити про те, щоб сприяти.

Автор записи

Залишити відповідь

× 8 = 40