З Днем Перемоги! (ВІДЕО)

З Днем Перемоги! (ВІДЕО)

Сьогодні 9 травня жителі нашого міста прийшли до пам’ятника Слави щоб привітати ветеранів з Днем Перемоги. Як ми раді, що ці люди ще у нас є, хоч з кожним роком їх ряди, на жаль, рідшають. Подвиг ветеранів переоцінити, тому що саме ці люди подарували нам унікальну можливість жити, будувати майбутнє. Позбавивши нас від тягот фашизму, вони позбавили себе багато чого, чого ми донині не можемо відшкодувати. Так давайте кожен з нас, будемо поважати, берегти, піклуватися про наших ветеранів.

Бажаємо нашим шановним ветеранам міцного здоров’я, довгих років життя, щастя та благополуччя! Ми схиляємо голови перед Вами і тими, хто загинув у боротьбі проти фашизму. Ми ніколи не забудемо, якою ціною вона дісталася. Зі святом, Вас, дорогі ветерани!

Святкування тривало на Набережній, де всіх бажаючих пригощали солдатською кашею. Вступали художні колективи Дніпра. На обличчях були радісні посмішки. Батьки привели дітей, онуки підтримували бабусь і дідусів. Виконували пісні воєнних років, танцювали, вшановували ветеранів.

А всім бажаю, щоб світ

Завжди в душі у вас панував

А війни, горе і біда

Хай кануть в лету назавжди

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=486zatmHlxE

Автор записи

Залишити відповідь

4 × 5 =