Який же він був, 2015 рік, для Всеукраїнської громадської організації «Кожен спроможен»?

Який же він був, 2015 рік, для Всеукраїнської громадської організації «Кожен спроможен»?

Ось і добігає кінця насичений і яскравий 2015 рік. Яким же він був для «Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен»? Давайте разом згадаємо і переживемо всі цікаві миті знову!

 2015 для ВТ «Кожен спроможен» став стартовим і ознаменувався багатьма подіями. Починаючи від освітніх поїздок, з якими активісти організації об’їздили пів-України і закінчуючи грандіозним відкриттям «Всеукраїнського туру талантів від Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен».

 Коллаж городов

Культурні флешмоби з дорослими і дітьми, безкоштовні майстер-класи з особистісного зростання та розвитку, фінансової грамотності та взаємин статей. Десятки людей почерпнули для себе величезну кількість нової інформації, щоб змінити себе, а значить і своє життя на краще!

мастер-класс

На майстер-класі по особистісному зростанню та розвитку

А на день захисту дітей, було встановлено національний рекорд у номінації «Найбільша кількість цукерок з передбаченнями». Це було незабутнє свято як для дітлахів, так і для дорослих!

Коллаж в очереди за предсказаниями

Національний рекорд, встановлений ВТ «Кожен спроможен» на День захисту дітей

Аня с клоунами

Рекорд у номінації «найбільша кількість цукерок з передбаченнями» — свято для всіх!

Саморозвиток, культура і талант – саме під таким гаслом рік позначився у серцях і розумах як членів самої організації, так і учасників акцій від ВТ «Кожен спроможен». Ще одним доказом гасла є пізнавально-розважальна акція «Шлях до успіху», де учасники організації розповіли всім бажаючим про секрети мільйонерів і подарували найкращі подарунки – книги!

очередь у ТЦ Визит

Черга охочих дізнатися свій секрет успіху в Кіровограді

Заходи торкнулися не тільки саморозвитку в особистісному сенсі, але і в соціальному. Адже була здійснена акція спільно з управлінням праці та соціального захисту, де піднімалося таке актуальне питання, як субсидія. Кожен міг отримати відповіді на всі запитання.

Крім того, громадські діячі проводили акції-суботники під егідою «Кожен двір може засяяти завдяки власним рукам»! Ще, спільно зі службами порятунку члени Всеукраїнської організації брали участь у навчаннях щодо попередження лісових пожеж, навчання людей правилам безпеки на воді. Крім того, активісти Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен» пройшли курс надання першої допомоги у Міжнародної організації «Червоного хреста».

 fire

На спільних навчаннях зі службами порятунку

Ну, і звичайно ж, червоною ниткою крізь весь рік проходить відкриття «Всеукраїнського туру талантів», у якому вже взяли і ще візьмуть участь талановиті та харизматичні українці! Рок-команди, вокалісти, стенд-ап коміки виступили на Європейській площі Дніпропетровська, прикувавши до себе увагу сотень громадян! Тут була вся палітра емоцій – від переживань і тривоги при підготовці такого масштабного шоу до радості і ейфорії від вдалого старту!

концерт

Відкриття Всеукраїнського туру талантів від ВТ «Кожен спроможен»

 Ну, що ж, напрям корабля «Кожен спроможен» задано, так давайте ж разом прокладати шлях у бурхливому океані пристрастей сучасності! Давайте разом змінювати своє життя і життя нашої країни на краще! Давайте разом наповнюватися упевненістю в завтрашньому дні завдяки власним зусиллям, праці і розвитку!

Нехай наступаючий рік мавпи принесе в кожен дім благополуччя та статок, радість і любов! Нехай кожний стане на шлях досягнення своїх цілей і сягне нових вершин. Нехай кожен усвідомлює, що все у його руках, а значить і бажаний успіх залишається лише питанням часу, який буде витрачено на зміцнення віри в себе і свої сили, ну і звичайно ж працю!

Все вместе

З Новим Роком, любі друзі, соратники, співгромадяни!

Автор записи

Залишити відповідь

− 4 = 4