Як в Енергоддарі ставали красномовними ораторами!

Як в Енергоддарі ставали красномовними ораторами!

Продовжуючи серію безкоштовних майстер-класів по особистісному зростанню та розвитку, учасники ВТ «Кожен спроможен» заглянули і у ВИШ м. Енергодар. Професійний оратор В’ячеслав Поляков і допитливі слухачі створили ідеальний тандем. Адже користь ораторської майстерності складно переоцінити. До того ж на тренінгу давалися практичні вправи, де всі бажаючі могли випробувати свої навички красномовства.

Тут кожен, хто був готовий слухати і чути отримав масу корисних речей, як для своєї майбутньої професії, так і для щасливого життя у цілому. На легкій і позитивній ноті, з посмішкою і небувалим інтересом студенти пізнавали нове. Нове, цікаве і зовсім не нудне, на відміну від стандартної і часто неповноцінної нинішньої системи освіти.

Сьогодні, як ніколи важливо доносити до молодого покоління сучасні й актуальні знання, які часто не дає жодна школа і жоден інститут. Однак, це не означає, що треба опускати руки, адже кожен спроможен зайнятися своєю самоосвітою, приходити на безкоштовні майстер-класи ВТ «Кожен спроможен» і сягати успіху!

Відео:

Автор записи

Залишити відповідь

6 + = 8