Як розфарбувати похмурість міських дворів? Відповідь легка!

Як розфарбувати похмурість міських дворів? Відповідь легка!

Перші весняні промені, передсвятковий настрій — саме час зайнятися облаштуванням свого будинку! Адже будинок — це не тільки власне житло, а доглянуті подвір’я — це не тільки обов’язок комунальників! Барвисті клумби, зелені парканчики — по сутності дрібниці, які здатні перетворити похмуру сірість безликих дворів до невпізнання!

Работая не покладая рук_1

Трохи часу і праці, і вуаля — прилегла до будинку територія стає по-весняному яскравою і по-домашньому затишною! Показати на власному прикладі, як відбуваються подібні перевтілення дворів, вирішили і учасники Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен». У Дніпропетровську, за адресою вул. Тополина, д. 18, стараннями активістів розпустилися яскраві чорнобривці, що піднімають настрій усім перехожим!

До толоки долучилися і юні учасники, зголосившись допомогти у нехитрій, але корисній справі.

IMG_9078_1

І ось, через пару годин роботи, усі милувалися плодами праці учасників події. Мешканці були вдячні і пообіцяли доглядати за новими оранжево-жовтими мешканцями клумб. Скільки ж здивування і радості принесла акція. Подібні заходи стали такою рідкістю, що одна з мешканок навіть заплакала від щастя: «Невже, ви будете саджати у нас квіти?».

Вид до_1

Клумба до перевтілення

Вид после_1

Вид клумби після перевтілення

Між тим, кожен здатний ось так прикрасити територію своїх дворів і двориків, дитячих майданчиків і парків! Підтримайте ідею і Ви — зробіть свій двір краше, адже на це здатен кожен, кожен з нас!!!

Автор записи

Залишити відповідь

9 − = 2