«Як піти на заслужений відпочинок у 50 і подивитися світ?» – безкоштовний майстер-клас від ВО «Кожен спроможен» і фінансового радника Дмитра Леонова

«Як піти на заслужений відпочинок у 50 і подивитися світ?» – безкоштовний майстер-клас від ВО «Кожен спроможен» і фінансового радника Дмитра Леонова

У рамках безкоштовної освітньої програми ВТ «Кожен спроможен» спільно з фінансовим радником і експертом з особистих інвестицій – Дмитром Леоновим, відбувся майстер-клас з фінансової грамотності.

Більшість вважає, що уміння управляти власними фінансами, справа нехитра, був би капітал, однак це далеко не так. Часом саме неграмотне розпорядження своїми прибутками не дозволяє здобути фінансову свободу. Існує безліч підводних каменів в океані грошових відносин, не знаючи про які, люди часто дрейфують і як наслідок сідають на мілину.

Щоб уникнути подібних казусів і був проведений майстер-клас. У приємній та невимушеній атмосфері учасники безкоштовного семінару дізналися детальніше про такі теми, як:

• які фінансові цілі ставлять перед собою люди;

• сучасна банківська система та її надійність;

• депозити для чого використовувати, які альтернативи;

• що приховує Ваш банкір, страховик, ріелтор і інвестиційний менеджер;

• як підбирати інструменти для інвестування, які підходять саме Вам;

• куди не варто вкладати кошти, ні за яких обставин!

Ну, і, звичайно ж, Дмитро розповів про те, як необхідно розрахувати свій дохід таким чином, щоб можна було піти на заслужений відпочинок уже в 50 років. Захід виявився дуже цікавим та пізнавальним для кожного, за що окрема подяка нашому спікеру – Дмитру Леонову.

Так кожен спроможен завдяки новим знанням здобути фінансову незалежність. Кожен спроможен розвиватися і рухатися вперед, грамотно збираючи плоди своєї роботи. Кожен спроможен змінити своє життя тут і зараз, у цій країні!

IMG_0854_1

Автор записи

Залишити відповідь

4 + 5 =