Як можна відновити зір і що приховують від нас офтальмологи? Інтерв’ю з Павлом Георгійовичем Ждановим, відкриває очі у всіх сенсах! (Відео)

Як можна відновити зір і що приховують від нас офтальмологи? Інтерв’ю з Павлом Георгійовичем Ждановим, відкриває очі у всіх сенсах! (Відео)

Як відновити зір і зняти окуляри? Як уникнути падіння зору? І взагалі, як зберегти зір у вік комп’ютерних технологій, напруг і постійних стресів? На ці та багато інших питань нам відповів фахівець з природного відновлення зору – Павло Георгійович Жданов.

Унікальні вправи та техніки, теорії зору – про все це зможуть дізнатися глядачі каналу «Кожен спроможен» на YouTube. Фахівець в області відновлення зору, Павло Георгійович Жданов разом зі своїм братом Володимиром Георгійовичем займаються даною темою на протязі 20 років! У 2002 році Павло Георгійович нагороджений почесними медалями Пауля Ерліха та Іллі Мечникова за внесок у зміцнення здоров’я нації.

Кожен cпроможен відновити зір завдяки вивченню методики Шичка-Бейтса, яку розробили брати Жданови. Поєднавши вправи для очей із психологічними прийомами! Всі ми знаємо, що багато проблем зі здоров’ям виникають на тлі психологічних переживань. Погіршення зору – не виняток! Кожен спроможен застосувати на практиці комплексний підхід братів Жданових! Кожен спроможен піти альтернативним шляхом і уникнути медикаментозного лікування, і тим більше окулярів або лінз!

Сайт Жданова П. Р.

http://zhdanov-p.com

Автор записи

Залишити відповідь

2 + = 6