Як Кіровоград зустрічав Всеукраїнське шоу талантів «Кожен спроможен»

Як Кіровоград зустрічав Всеукраїнське шоу талантів «Кожен спроможен»

По-літньому тепла погода, залита сонцем площадка Торгового Центру «Скарбничка». Саме тут у Кіровограді відбулося шоу талантів «Кожен спроможен». Чому не центральна площа міста? А, тому що підключити електроживлення тут нелегко. Навіть міські заходи майже не проходять на площі Героїв Майдану. А все завдяки бюрократичним зволіканням міськ.світла. Прикро, що популяризація української творчості, здорового способу життя та культури розбивається об глуху стіну нерозуміння чиновників.

Як би там не було, але Кіровоград доброзичливе та привітне місто і Всеукраїнський фестиваль відбувся, за що окрема подяка керівництву ТРЦ «Скарбничка».

Ефектно відкривали фестиваль волелюбні учасники байк-клубу «Night Rockers». Що дуже символічно, адже одне з музичних напрямів фестивалю – старий добрий рок!

Традиційно на шоу приділяється особлива увага спорту. Доводили, що кожен спроможен назавжди забути про недуги і бути у відмінній формі, атлети кіровоградського руху стрит воркаут. Команда «SLS» – фіналісти телепроекту «Україна має талант» показали справжні чудеса на своїх показових виступах!

Підтвердив, що в цьому житті немає нічого не можливого і В’ячеслав Верон. Незважаючи на обмежені можливості молодий чоловік займається фізкультурою і веде активний спосіб життя.

Таланти Кіровоградщини та інших куточків України, гарячий діджей-сет з танцювальною музикою та спокусливим Піджей-шоу піднімали настрій оточуючих до небес! Надзвичайно теплу атмосферу також підтримувала технічна команда фестивалю «Кожен спроможен». Завдяки злагодженій роботі колективу, фестиваль проходить на високому рівні.

Відео:

Автор записи

Залишити відповідь

8 − = 6