Як городяни дізнавалися все про оформлення субсидії (ВІДЕО)

Як городяни дізнавалися все про оформлення субсидії (ВІДЕО)

Ні для кого, ні таємниця, що плата за комунальні послуги сьогодні зросла до небес. Тому багато громадян, у бажанні хоч якось знизити витрати, оформляють субсидію. Однак на шляху до довгоочікуваної знижки багато хто стикається із різними труднощами. Допомогти людям знайти відповіді на виникаючі питання вирішили учасники ВТ «Кожен спроможен» разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Кіровського району.

21 серпня, за адресою Кірова, 80, прямо у дворі розташувалися активісти всеукраїнської громадської організації і заступник начальника Кіровського «соцзабезу». Тут усі охочі змогли отримати вичерпну інформацію щодо оформлення субсидії, ну, і, звичайно ж, отримати бланки для її оформлення. Без черг і зайвих «нервів», не відходячи від свого двору, мешканці задавали свої запитання та без зволікання отримували відповіді.

Основним завданням «Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен» було усунути всі можливі питання, пов’язані з оформленням субсидії, що і було досягнуто за підтримки соцзабезу Кіровського району, працівникам якого окрема подяка!

Заглавный коллаж

Автор записи

Залишити відповідь

3 + = 7