Взаєморозуміння чи на якій мові кохання розмовляєте саме ви?!

Взаєморозуміння чи на якій мові кохання розмовляєте саме ви?!

Любов, як ковток свіжого повітря, як життя у надзвичайно яскравих тонах і півтонах, як особливо гостре світовідчуття і натхнення до нових звершень. Однак, як не упустити всієї краси взаємин між чоловіком і жінкою? Як не дозволити побуту поглинути то піднесене, що з’являється з появою ніжних почуттів? Як створити міцні стосунки та сім’ю?

круг_1

На ці та багато інших питань, дізналися відповіді учасники майстер-класу «Я і мої стосунки. Мистецтво бути разом», який відбувся у рамках безкоштовної освітньої програми від Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен» спільно з партнерами з Дніпропетровського інституту психології. Корсун Анастасія – ведуча міні-тренінгу, розповіла про існування мов кохання, які, безсумнівно, допоможуть знайти порозуміння та гармонію у відносинах. Анастасія зуміла підтримати веселу та теплу атмосферу протягом всього заходу.

коллаж 2_1

Не тільки в теорії, але і на практиці зрозуміти природу щасливих взаємин можна було завдяки виконанню різноманітних вправ.

Так, кожен спроможен розвивати свої взаємини із протилежною статтю. Кожен спроможен вибудовувати розумну лінію поведінки, яка закладе міцний фундамент щасливого сімейного життя!

Коллаж_1

Автор записи

Залишити відповідь

9 − = 3