Всеукраїнський фестиваль «Кожен спроможен» у Кременчуці

Всеукраїнський фестиваль «Кожен спроможен» у Кременчуці

У Кременчуці відбувся шостий Всеукраїнський фестиваль талантів «Кожен спроможен». Відкривали шоу учасники Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен» спільно з заступником мера міста – Русланом Проценко.

Перший день фестивалю відкривали юні дарування музичної школи №1. А, також студентки медичного училища.

Так само у фестивалі взяла участь рок-команда «Резерв» з Дніпропетровська. Безтурботним і легким мотивами яких, хотілося підспівувати знову і знову.

Новачком фестивалю стала група «Ben joys bend» з Кременчука. Талант музикантів став очевидним вже з перших акордів.

Хедлайнером першого дня фестивалю «Кожен спроможен» стали вже відомі і улюблені багатьма рок-музиканти групи «C. O. D.». Нестримна енергетика і унікальний стиль яких, створили невидиму зв’язок між виконавцями і глядачами.

Перший, як і другий день шоу закінчувався музикою напряму «Big room» від Ді-джея Sunny і хіп-хопом чарівних танцівниць студії танців «Реверанс», плавно перетікаючи з концерту в танцювальну вечірку.

Реп-виконавець і MC Всеукраїнського фестивалю Kudos (w.s.k.) підкорив глядачів своїми правдивими і життєвими треками.

Другий день фестивалю виявився не менш насиченим, ніж перший. Відкривав у цей день шоу ді-джей Hell Cat разом із студією танців «Реверанс».

Неповторну атмосферу цього вечора створювали рок-група «Space Resolution» і поп-група «Нове покоління». Окремо хочеться відзначити команду з Кременчука — «Психотрон», незважаючи на те, що учасників в групі було двоє, музиканти прикували всю увагу до себе!

Хедлайнером другого дня фестивалю став кіровоградський гурт «Ефір». Учасники групи в черговий раз порадували всіх якісною музикою і професіоналізмом!

Подробиці дивіться у відеозвіті

Автор записи

Залишити відповідь

4 × = 36