Всеукраїнське шоу талантів у Новомосковську! Кожен спроможен займатися улюбленою справою незважаючи ні на що! (ВІДЕО)

Всеукраїнське шоу талантів у Новомосковську! Кожен спроможен займатися улюбленою справою незважаючи ні на що! (ВІДЕО)


Всеукраїнське шоу талантів відбулося у Дніпропетровську, Павлограді і нарешті пройшло у Новомосковську. Звичайно, погода залишала бажати кращого, але незважаючи на мінливість матінки природи шоу відбулося, нехай і в дещо іншому форматі.

DJ Sunny – резидент нічних клубів, а також організатор різних вечірок довів, що у творчої людинивикликає остраху негода! Усі, хто не злякався дощу танцювали під запальні мікси короля вертушок. Цей концерт у черговий раз нагадав, що кожен спроможен йти до своєї мети і ніякі перешкоди не будуть страшні, якщо людина вірить у себе і свої сили, безперервно розвивається і рухається вперед!

P1040444.00_01_23_23.Still008

Дощ не злякав й активістів молодіжної організації Новомосковська. Спільно зі своїм лідером Євгеном Крапівінимпідлітки танцювали на сцені, заражаючи відмінним настроєм всіх навколо!

коллаж 1

Так городяни і гості Новомосковська спільно з «Всеукраїнським товариством «Кожен спроможен» показали, що свято і гарний настрій може створити собі кожен, своїми руками! Заряджаючись позитивними емоціями і яскравими прикладами успішних земляків, кожен спроможен безперервно самовдосконалюватися і досягати вершин!

Автор записи

Залишити відповідь

6 − = 2