Всеукраїнське шоу талантів у Дніпропетровську!

Всеукраїнське шоу талантів у Дніпропетровську!

Сцена під відкритим небом, невичерпні українські таланти і феєрверк емоцій – всеукраїнське шоу «Кожен спроможен» знову відбулося у Дніпропетровську. Запаморочливі танці на полотнах, яскраві циркові номери, рок-гурти, хіп-хоп, ді-джей сет і лазерне шоу. Така видовищна подія не залишить байдужими навіть найвимогливішу публіку!

Крім насиченої музично-танцювальної програми, невід’ємною частиною шоу залишається спорт і здоровий спосіб життя! Спортсмени руху Street Workout  показали, що людське тіло має безмежні можливості. Хлопці доводять своїм прикладом, що для відмінної фізичної форми не потрібно витрачати гроші на дорогі спорт-зали та фітнес-клуби, кожен спроможен тренуватися і вести здоровий спосіб життя у будь-яких умовах. Тут головне бажання і завзятість!

Спортсмену з важкої атлетики Дмитру Сухоцькому, на відміну від спортсменів Street Workout для демонстрації своїх надздібностей знадобилася штанга з вагою у цілий центнер! Складно собі уявити, як таку вагу може підняти людина, але чемпіону Європи все під силу. Майстер спорту України з важкої атлетики, багаторазовий чемпіон України, восьмикратний рекордсмен України і Чемпіон Європи 2015. Дмитро доводить, що кожен спроможен досягти своєї мети незважаючи на вік і труднощі, що виникають на шляху!

Відео:

Автор записи

Залишити відповідь

− 5 = 3