Всеукраїнське шоу талантів «Кожен спроможен» відбулося і на Черкащині!

Всеукраїнське шоу талантів «Кожен спроможен» відбулося і на Черкащині!

Майстер-класи з особистісного росту, шоу-програма з обдарованими українцями, і звичайно ж гарячі танці з лазерними спецефектами. Все це можна було побачити і почути в місті Сміла Черкаської області на Всеукраїнському фестивалі талантів «Кожен спроможен».

Традиційно відкривав перший день фестивалю безкоштовний пізнавальний тренінг, де всі бажаючі мали нагоду навчитися основам ораторської майстерності. Ведучим якого став В’ячеслав Поляков. Студенти дізналися про секрети мистецтва красномовства, отримавши відмінну можливість попрактикуватися в живому часі.

Наступні два дні фестивалю пролетіли на одному диханні. Талановиті учасники шоу підкорили всіх присутніх, дібравши ключик до серця кожного глядача. Свою творчість представили, не тільки музиканти Черкащини, але і жителі інших регіонів. Феєричним завершенням фестивалю став ді-джей сет з саксофоном та лазерним шоу!

У Смілі дуже багато видатних людей, якими може пишатися Україна. Своїм прикладом ці талановиті постаті доводять, що кожен спроможен досягти успіху, якщо буде старанно й наполегливо працювати та йти до своєї мети!

Відео:

Автор записи

Залишити відповідь

+ 5 = 11