Всеукраїнське шоу «Кожен спроможен» відкриває таланти у місті Ізюм (Відео)

Всеукраїнське шоу «Кожен спроможен» відкриває таланти у місті Ізюм (Відео)

Восьме Всеукраїнське шоу талантів «Кожен спроможен» з успіхом пройшло у славному місті Ізюм, Харківської області. Що підтверджує безліч позитивних відгуків глядачів і самих виконавців. Як завжди програма була насичена цікавими та яскравими рок-групами та вокалістами різних музичних жанрів!

Голова Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен» — Сергій Проценко подякував ізюмській міській раді в особі заступника ізюмського міського голови – Костянтина Петрова за надану допомогу в проведенні фестивалю.

Відкривали шоу-програму ізюмський запальний дует «М-стиль», Марина Теплова-Забашта та Вікторія Золотоверха з міста Ізюм.

Продовжила фестиваль молода, але перспективна група «Хороші люди» із Запоріжжя.

Гарячі танці у перший та другий день фестивалю влаштовував діджей Санні спільно з танцювальним шоу піджеєк Юлії (студія танців «Міледі») та Євгенії.

Реп-виконавець Kudosу черговий раз продемонстрував свою багатогранність беручи участь у фестивалі відразу в кількох ролях, як талановитий реп-виконавець і заводний МС.

Хедлайнером програми стала група «Психотрон» із міста Кременчук. При цьому ударник групи Сергій Тонкошкуров засвідчив, що талановита людина талановита в усьому, виступивши не тільки в звичному рок-жанрі, але і в супроводі ді-джей сета.

Другий день фестивалю відкривала група з романтичною назвою «Далекі мрії».

Про те, який був старий добрий рок нагадали ветерани рок-індустрії міста Ізюм – група «Реальні кабани»

Здивували незвичайної подачею своєї творчості ізюмська група «Humansandcomputers». Білосніжні костюми, повітряні кулі – всім своїм виглядом музиканти демонстрували свою неординарність.

Без сумнівів місто Ізюм – це місто талантів!

Відео:

Автор записи

Залишити відповідь

+ 3 = 9