Вперше в Україні відбувся Квест-фестиваль «Щасливі разом»

Вперше в Україні відбувся Квест-фестиваль «Щасливі разом»

На початку серпня у Херсоні відбувся перший Всеукраїнський сімейний квест-фестиваль «Щасливі разом!». Учасниками яскравої та масштабної події стали родини, які виховують діток з синдромом Дауна. У заході взяли участь українці з усіх куточків країни!

Організатором квест-фестивалю виступила Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини». Основною метою було надати впевненості сім’ям, створити майданчик для обміну досвідом, показати суспільству, що сім’ї, які виховують сонячних діточок активні та щасливі!

– Квест-фестиваль пройшов чудово, буквально на одному диханні. Ми й донині залишаємося під приємним враженням. Сім’ї по-справжньому були залучені у змагальний процес. Тепла дружня атмосфера дозволила максимально добре і пізнавально провести час учасникам події, – захоплено розповідає організатор квест-фестивалю Тетяна Михайлова.

18582032_1936393006579806_7514791109613119346_n

Організатор квест-фестивалю «Щасливі разом!», заступник голови ГО «Сонячні діти Херсонщини»

Родини з Херсонської, Дніпропетровської, Вінницької, Миколаївської, Донецької, Харківської, Одеської та Волинської областей весело і приємно провели час у Херсоні. У перший день квест-фестивалю учасники познайомилися один з одним, презентували свої команди, відвідали інклюзивний простір дитячої мрії «Сонячний світ», який створили члени ГО «Сонячні діти Херсонщини».

Другий день був не менш насиченим, ніж перший. Тут команди змогли проявити свій спортивний азарт і взяти участь у змаганнях, приготувати власноруч піцу, зробити родинний герб, подивитися мультфільм у Кінотеатрі і відпочити в креативному просторі.

38392463_2180297778869824_274883786754228224_n

У останній день значущої події квест-фестивалю «Щасливі разом!» не тільки для Херсона, але і для всієї країни відбулося нагородження переможців та учасників заходу. Першими в спортивному змаганні стала сім’я Мельник з Луцька, у кулінарному конкурсі – родина Романенко з Херсона, у творчому – сім’я Цікало з Харкова, Гран-Прі ж виборола родина Рожковських з Херсона.

Також Тетяна зазначила, що фестиваль підтримало чимало спонсорів і партнерів, які надавали посильну допомогу, починаючи від інформаційної і закінчуючи матеріальною, адже учасникам дарували цінні подарунки. Самі організатори підійшли до створення заходу з усією відповідальністю. Харчування, проживання, організація дозвілля – жодної хвилинки для нудьги, як для юних учасників, так і для дорослих!

fest

Всеукраїнський квест-фестиваль «Щасливі разом!» показав всім, що українці чуйні, небайдужі люди, які готові розвиватися і допомагати йти вперед тим, хто до цього прагне. Кожен спроможен наслідувати приклад ГО «Сонячні діти Херсонщини», адже ми самі творці своєї долі і від нас залежить, якою буде наша реальність – сірою і похмурою або барвистою і яскравою!

Юлія Гутшабес

Автор записи

Залишити відповідь

7 − = 0