Влада душить українських чемпіонів?

Влада душить українських чемпіонів?

Ганна Кривонос – багаторазова чемпіонка України та Європи, а також чемпіонка світу! У свої 20 років спортсменка вже майстер спорту та член національної збірної з біатлону. Ганну знають у всьому світі, але у власній країні вона не в фаворі. Дівчина блукає з матір’ю по підвалах і покинутих хатах.

Нещодавно дівчина привезла срібло Чемпіонату Світу. Складається враження, що влада просто ігнорує чемпіонку. Хоча ні, ще гірше – обіцяє, а потім не виконує свої обіцянки. Але українці – міцні горішки, спортсменка на своїх тендітних плечах, немов міфічний титан, рятує не тільки своє життя, але і життя своєї мами.

Вісім років тому, тоді ще зовсім дитина Ганна з мамою залишилися на вулиці без копійки за душею. Жили в підвалах, мати працювала продавчинею, але потім тяжко захворіла. Сьогодні спортсменка утримує себе, свою матір і платить за її лікування. Труднощі загартували дівчину. З кожного змагання – медаль, а то й п’ять.

Міський мер, а Ганна з невеликого міста Глухів, що на Сумщині, пообіцяв квартиру, якщо та стане чемпіонкою Європи. Ганна Кривонос стала чемпіонкою, незважаючи на серйозну травму спини. Однак можновладці змінилися і забули про обіцяне. Між тим, дівчина живе в жахливих умовах – зі стелі ллє, води немає, миються у знайомих. Сьогодні дівчина з матір’ю перебралися до покинутого будинку в якості сторожів, щоб там не розтягнули залишки домашнього начиння.

Мама спортсменки бігає по інстанціях, а народні обранці місцевої міськради продовжують годувати обіцянками про виділення коштів на житло. Збрешуть і на цей раз?! Родина Кривоносов вже давно зневірилися у чесності управлінців.

Незважаючи на всі складнощі й негаразди, незважаючи на воду з колодязя і дим від печі, від якого нічим дихати, відсутність елементарних санітарних норм, спортсменка не здається. Чемпіонка щоразу долає себе і всі ті труднощі, які на неї обрушилися. Ганна – яскравий приклад того, що кожен спроможен розвиватися і рухатися вперед нездоланний і сильний народ!

 

Автор записи

Залишити відповідь

7 + 6 =