«Вічний двигун» юного винахідника Михайла Литовченко (ВІДЕО)

«Вічний двигун» юного винахідника Михайла Литовченко (ВІДЕО)

Диво-установку створив випускник хіміко-екологічного ліцею Михайло Литовченко. Винахід дає електроенергію, здатну утримувати ціле домогосподарство. При цьому апарат може опріснювати воду і не забруднює навколишнє середовище.

Незважаючи на свій юний вік, Михайло вже сьогодні впевнений, що улюблене заняття стане гарним джерелом доходів у майбутньому. Адже наука – благодатний ґрунт для бізнесу. Кожен спроможен завдяки своїй цілеспрямованості, праці і самовдосконаленню сягати успіху в своєму професійному напрямку.

В інтерв’ю, яке винахідник дав спеціально для ВТ «Кожен спроможен», він розповів багато цікавого. Крім захоплення наукою, Михайло активно займається спортом – це і баскетбол, теніс, рукопашний бій і навіть бокс.

Спорт робить організованим і загартовує характер, — пояснює молодий фізик.

Також юний талант багато читає, притому не тільки профільну літературу, але й художню. Політ думки і нестримна фантазія, знання і прагнення рухатися вперед – ось якості будь-якої успішнї людини. Так кожен спрможен змінити своє життя, адже шлях до успіху починається з першого непевного кроку, поступово перетворюючись у доленосну дорогу до Олімпу.

9naukahqdefault

 

Дивіться інтерв’ю з Михайлом Литовченко

Автор записи

Залишити відповідь

4 − = 2