Веселощі, захват і драйв – саме в таких фарбах відбулося відкриття «Всеукраїнського туру талантів» від Всеукраїнської громадської організації «Кожен спроможен» (ВІДЕО)

Веселощі, захват і драйв – саме в таких фарбах відбулося відкриття «Всеукраїнського туру талантів» від Всеукраїнської громадської організації «Кожен спроможен» (ВІДЕО)

Драйв і божевільна енергетика, виняткова атмосфера і море позитиву… Ось так, якщо коротко, можна описати враження від першого концерту талантів Дніпропетровщини. Адже це тільки початок! Початок приголомшливих відкриттів серед талановитих українців, початок захвату і веселощів для всієї України! ЦЕ ПОЧАТОК ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРУ ТАЛАНТІВ ВІД «ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА «КОЖЕН СПРОМОЖЕН»!

коллаж артисты

Від мелодійного поп-року гурту «Продавці снігу» до приголомшуючого і важкого року групи «С.O.D.». Від неймовірно осмислених текстів групи «Mental Games» до надзвичайно колоритного та експресивного виступу команди «THE LABYRINTH». Від чудового виконання чарівної Катерини Купар до енергійно-іронічного виступу групи «Резерв». Порадував цікавим і веселим stand up-виступом і резидент Dnepr Comic Club – Вадим Кравцов. Крім того, для всіх шанувальників танцювальної музики, закривав вечір всепоглинаючими мотивами ClubHouse – DJSUNNY.

коллаж артисты2

-          Спасибі від імені всієї рок-команди «Резерв», відмінна сцена і звук, гарна організація заходу, і, звичайно ж, найкраща публіка!– Герман, фронтмен групи «Резерв».

Вибухова хвиля позитивних емоцій прокотилася по всій Європейській площі. Сотні децибел якісної музики охопили всіх, хто відвідав шоу талантів «Кожен спроможен». Яскраві та неординарні виступи змінювалися один за одним, але все це не мало б значення, якби не чудова публіка, яка зробила цей вечір таким теплим, незважаючи на прохолодну погоду. Дякуємо, вам, любі друзі, що прийшли і підтримали відкриття Всеукраїнського туру «Кожен спроможен»! Адже все це для вас!

-          Величезне спасибі за такий класний концерт. Емоції зашкалюють, все просто супер, —Катерина, 26 років, глядачка.

Головна мета розважальної програми була досягнута. Таланти знайшли свого глядача, а ви, шановна наша публіка, побачили і почули, які талановиті земляки вас оточують. Цей фестиваль – незаперечний доказ, що кожен спроможен йти до своєї мети! Кожен спроможен сягати успіху завдяки своїй праці і розвитку! Завдяки самовдосконаленню і безперервному руху вперед. Зміниш себе, зміниш і своє життя, а значить і свою країну! Кожен спроможен!

Автор записи

Залишити відповідь

+ 7 = 14