Українка забрала гран-прі на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу

Українка забрала гран-прі на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу

Краса і здоров’я – не дар, який звалюється з неба, а результат наполегливої роботи. Це довела 24-річна фітнес-тренер Лілія Орехова. Дівчина стала чемпіонкою Європи за версією WBPF з бодібілдингу 2018. Спортсменка готувалася до події півроку! Захід відбувся в Словаччині.

Конкурси з бодібілдингу або культуризму почали проводити з 1960 року. На змаганнях судді і донині оцінюють красу і рельєф м’язової маси, а також пропорційність форм конкурсанта.

– Я така щаслива. Замучена і щаслива. Я пройшла важку для мене підготовку, як фізично так і психологічно. Але я така рада, що все сталося, як сталося. «Бачу ціль – не бачу перешкоду». А перешкод було багато. Розчарувань і нервів було ще більше. Але це все компенсувалось, –зазначила дівчина у своєму мікроблозі.

sit2

Чемпіонка Европи Лілія Орехова

У цілому українці привезли з Чемпіонату 42 золоті медалі, серед яких двоє спортсменів стали абсолютними чемпіонами. Завдяки цьому українська збірна посіла перше місце серед 13 країн, що беруть участь у конкурсі.

Незадовго до Чемпіонату Лілія перемогла відразу в двох номінаціях на турнірі України, у якому брало участь близько півтисячі чоловіків і жінок.

– Турнір сподобався тим, що навколо були зібрані найкращі атлети. Усі красиві, титуловані, аж адреналін зашкалював. Приємне хвилювання під час змагань переросло у подяку після нагородження. Подяку за те, що ти в потрібному місці. І це твоє оточення! Твоя друга спортивна сім’я, – поділилася зі своїми підписниками Лілія Орехова після турніру в Україні.

Тепер Лілія інтенсивно готується до нового рубежу – Чемпіонату Світу, що відбудеться восени. Дівчина не тільки є фітнес-тренером, який займається зі своїми підопічними і мотивує їх до фізичного розвитку, але й здорового способу життя у цілому, адже Лілія дієтолог. Також в соціальній мережі спортсменка ділиться секретами гарної фізичної форми, стимулюючи підписників на активні дії для отримання бажаного результату.

sit3

Краса, здоров’я і спорт – три складові одного цілого. Кожен спроможен вести здоровий спосіб життя, адже процвітаюча держава починається зі здорового в усіх сенсах суспільства!

Юлія Гутшабес

Автор записи

Залишити відповідь

7 × 3 =