Українці завоювали золото на Олімпіаді геніїв 2018!

Українці завоювали золото на Олімпіаді геніїв 2018!

11-16 червня відбулася Міжнародна Олімпіада «GENIUS Olympiad 2018», у якій взяли участь понад 1300 школярів зі всього світу. На конкурс вирушило 8 українців і усі завоювали призові місця. Змагання проходило у США на базі State University of New York at Oswego.

Золото завоювала робота «Інноваційна технологія виготовлення паперу з опалого листя» Валентина Фречки із Закарпаття, про якого вже йшлося у газеті «Кожен спроможен». Крім того золото отримала Катерина Малкіна. Одинадцятикласниця з Маріуполя винайшла «метод біоутилізації поліетилену високої щільності».

Срібло заробила херсонська учениця Валерія Тищенко з винаходом «перетворювача тривимірних механічних коливань в електроенергію». Друге срібло по праву належить Максиму Терентьєву. Херсонець переміг з роботою «Розробка приладів для поліпшення венозного кровообігу з допомогою електричного струму».

site3

Винахідник Валентин Фречка

Бронза дісталася одинадцятикласниці Софії Петришин зі Львова, за роботу «Проектування та розробка приладу для передачі цифрової інформації людям з вадами зору». Микола Веремчук з Чернівців теж завоював бронзову медаль з роботою «Дослідження впливу параметрів оптичної системи на стабільність частки в оптичній пастці».

Олімпіада «GENIUS Olympiad 2018» заснована Oswego State University of New York (SUNY). Щорічна університетська міжнародна Олімпіада вже традиційно проводиться в другій половині червня. Сам конкурс проходить у кілька етапів і дає можливість юним дослідникам зі всього світу поділитися своїми науковими напрацюваннями. Вікова категорія конкурсантів від 12 до 18 років.

Місія олімпіади надихати студентів вносити свій вклад у розвиток науки, культури і мистецтва. Це можливість для молодого покоління зібратися разом, щоб обмінятися ідеями та отримати нові знання.

site2

Саме така грамотна, високовмотивована на нові відкриття і звершення молодь зможе забезпечити процвітання України. Адже пізнання нового, постійне навчання та прагнення змінюватися на краще є рушійною силою прогресу і на це кожен спроможен, кожен з нас.

Юлія Гутшабес

Автор записи

Залишити відповідь

+ 2 = 8