Українці привезли срібло і бронзу з Ірану!

Українці привезли срібло і бронзу з Ірану!

Українці завоювали три медалі на Міжнародній учнівській олімпіаді з біології International Biology Olympiad. На змаганні, яке проходило в Тегерані (Іран) взяло участь 300 школярів з 71 країни світу. 

Престижна міжнародна олімпіада проходить уже майже 30 років. Проводиться змагання для тих учнів, які стали переможцями національних олімпіад. Формат оцінювання учасників проходить у вигляді індивідуального заліку за результатами випробувань. Потім вибудовується рейтинг, і розподіляються призові місця. Теоретичні і практичні завдання з біології включають такі розділи: клітинна та молекулярна біологія, анатомія і фізіологія рослин, анатомія і фізіологія тварин і людини, етологія, генетика, еволюція, біосистематика.

science-olympiad

Олімпіада об’єднує обдарованих учнів, і кидає їм виклик, стимулюючи до розширення своїх знань і талантів, розвиваючись, як учені. Дуже важливим моментом є згуртування молодих людей з усього світу у єдиний, відкритий і доброзичливий колективний розум.

Як повідомляє прес-служба МОН, Україну на Олімпіаді представляли четверо школярів:

• Ісакова Лада, гімназія № 109 імені Т. Г. Шевченка Києва – срібна медаль

• Євтушок Владислав, Шепетівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» Хмельницької області – бронзова медаль

• Трохимчук Роман, Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинської РДА Київської області – бронзова медаль

• Ірина Поплевічева, гімназія № 287 Київ.

Науковим керівником команди стала Скрипник Наталія В’ячеславівна, заступник директора Навчально-наукового центру «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Керівник команди – Фіцайло Світлана Сергіївна, заступник начальника відділу змісту освіти мовної політики та освіти національних меншин департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН.

Biology-Olympiad

Безумовно, призові місця не дісталися українським школярам так просто. Адже вони пройшли довгий шлях від районних, міських, національних олімпіад до конкурсу міжнародного рівня. Безсонні ночі, нові знання, розвиток, все це частина неймовірного і різноманітного життя хлопців.

Розвиток і пізнання нового повинні супроводжувати людину з пелюшок і до гробової дошки. Адже саме ці процеси дозволяють людям не старіти душею, рухатися вперед і досягати бажаних цілей. Кожен спроможен стати рушієм прогресу у своїй сфері, обравши професію свого життя. Адже, займаючись улюбленою справою, люди не тільки самі стають успішними, але і ведуть до процвітання свою країну.

Юлія Гутшабес

Автор записи

Залишити відповідь

7 + 8 =