У МОЗ руйнують міфи чи створюють нові?

У МОЗ руйнують міфи чи створюють нові?

Пробу Манту можна мочити, лимони і вітамін С не допоможуть, а перекис водню взагалі не принесе користі! В. о. міністра охорони здоров’я Супрун ріже по живому і руйнує «міфи». Ось тільки чи міфи це насправді?

3% розчин перекису водню, багато сімей використовують як засіб першої і часто єдиною допомоги при незначних пораненнях, не загоює і знезаражує рани, – заявляє Уляна Супрун.

Цікавий факт, перекис водню нібито марний при подряпинах. При цьому, якщо подряпина глибока, хоч і невелика, як буває при порізах склом, наприклад, то сполука водню врятує і захистить від мікробів. А якщо рана велика і глибока, тим паче допоможе уникнути зараження до надання професійної медичної допомоги.

Пані Супрун акцентує увагу на тому, що в цивілізованому світі використовують зовсім інші препарати для знезараження. І, дійсно, от тільки міністр, напевно, забула додати, що європейські ліки набагато дорожче і не доступні простим смертним в Україні.

А що там з манту, невже вода їй не страшна? Це ж відкриття століття! Якщо намочити «манту» рука, звичайно, не відсохне, зате можна запросто відправитися на повторну процедуру. Адже попадання води може спровокувати псевдопозитивну реакцію, особливо у тих, хто схильний до алергії. Тобто з банями і басейнами краще почекати, адже вони розширюють пори і волога може проникнути, якраз до місця з введеним реактивом. В цілому активних водних процедур непогано було б уникати. Вода містить різні домішки і мікроби, які можуть викликати непотрібну реакцію.

Вітамін С або «аскорбінка» на думку Уляни Супрун не врятує від застуд і хвороб, і не допоможе вашому імунітету. Згідно з науковими дослідженнями 2012 року очікувати, що вітамін С вилікує від нежитю не варто. Однак, аскорбінова кислота, як і раніше, займає центральне положення у зміцненні імунної системи організму. Всі ми добре знаємо, що імунітет, як відважний лицар оберігає від штурму ворогів-хвороб!

Коли знайомишся з руйнуваннями міфів від МОЗ, у голові виникає безліч питань. Невже це першочергові завдання, на які варто витрачати дорогоцінний час міністру охорони здоров’я? Чи можна сприймати всі ці «аргументи» за чисту монету? Як би там не було, кожен спроможен ретельно аналізувати інформацію, що стосується нашого здоров’я і здоров’я наших близьких людей! Адже повноцінне життя і щасливе майбутнє можливе лише з міцним здоров’ям!

 

Автор записи

Залишити відповідь

2 × 6 =