Сюрприз від «Укрзалізниці» – вартість квитків підвищиться двічі!

Сюрприз від «Укрзалізниці» – вартість квитків підвищиться двічі!

До початку сезону відпусток «Укрзалізниця» вирішила зробити сюрприз мандрівникам. З 30 травня вартість ж/д квитків підвищилася на 12%. У зв’язку з чим відбулося подорожчання і чи збільшаться ціни знов – з’ясовували журналісти газети «Кожен спроможен».

– Остання індексація тарифів відбувалася у 2014 році. За цей час змінилися тарифи на електрику, на метал, зарплата теж змінилася. Тому це необхідність індексувати тарифи. «Укрзалізниця» проводить індексацію два рази по 12%. Наступна індексація відбудеться 1 жовтня 2018 року також на 12%, – розповідають у прес-службі «Укрзалізниці».

У цілому пасажирські перевезення є збитковими для залізничників і навіть після підвищення вартості квитків, у нуль держструктура не вийде. За словами прес-служби «Укрзалізниці» витрати покриваються завдяки вантажним перевезенням, без допомоги держави.

image_originals

– Жодних дотацій від держави ми не маємо і не мали впродовж останніх 25 років, – підкреслили у прес-службі.

Якщо «Укрзалізниця» покриває витрати, то навіщо тоді підвищувати ціну на квитки?! Адже це значно вдарить по гаманцю громадян, з урахуванням літнього сезону, не кажучи вже про тих, хто живе і працює у різних містах. Невже у прагненні зрівнятися з європейськими тарифами, людей заганяють у глухий кут?

– Ми жодним чином не порівнюємо тарифи з європейськими тарифами. Але ми порівнюємо тарифи з іншими видами транспорту. Наші тарифи значно менші ніж автобусні перевезення, авіаперевезення, – пояснюють у Прес-службі «Укрзалізниці».

Але підвищення цін на квитки може позначитися на кількості пасажирів?

– Існує постійний дефіцит квитків, тому навряд чи зміниться кількість пасажирів, – зазначили в «Укрзалізниці».

Зростання цін торкнеться всіх поїздів і вагонів, виключаючи лише вагони першого класу «Інтерсіті+». Індексація не поширюється на закордонні поїздки по залізному полотну.

1518545916-3283

Євген Кравцов в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця»

Раніше Євген Кравцов в. о. голови правління компанії «Укрзалізниця», говорив, що ціни на квитки в Україні «можливо, найнижчі, як в Європі, так і на пострадянському просторі». Цю фразу в прес-службі не прокоментували. Однак, як можна порівнювати ціни на ж/д квитки у європейських країнах і Україні, якщо розміри доходів просто не сумірні?! Залишається загадкою!

Кожен спроможен бути у курсі подій і тримати руку на інформаційному пульсі.

Автор записи

Залишити відповідь

× 1 = 2