Святковий Всеукраїнський рекорд від ВТ «Кожен спроможен» (Відео)

Святковий Всеукраїнський рекорд від ВТ «Кожен спроможен» (Відео)

В останній день весни, учасники ВТ «Кожен спроможен» встановили Всеукраїнський рекорд у номінації «найбільша кількість цукерок із передбаченнями». Рекорд був офіційно зареєстрований книгою рекордів України, а експерти нарахували 1036 цукерок із диво-передбаченнями!

коллаж подсчет_1

Підрахунок цукерок із передбаченнями експертами національного реєстру рекордів

Коллаж рассказ о предсказаниях ТВ_1

Діти і експерт національного реєстру Андрій про рекорд для телеканалів

Встановлення рекорду стало справжнім святом на честь Дня сім’ї та Дня захисту дітей. Іскри веселощів і радості блищали в очах усіх учасників свята. Музика, цукерки з передбаченнями, повітряні кульки і приголомшливий настрій – символ цього дня.

Коллаж в очереди за предсказаниями_1

Передбачення-побажання створювалися невипадково. Вони були спрямовані в першу чергу на створення позитивної атмосфери, як маленький маячок-нагадування, що завдяки вірі в себе, здоровому способу життя, новим знанням і власній праці, кожен спроможен досягти найвищих вершин.

Дуже хочеться, щоб всі діти були щасливі. Щоб кожна дитина отримувала необхідну їй турботу і увагу. Адже саме це допоможе дітям стати успішними людьми. Кожна дитина може вирости успішною людиною завдяки саморозвитку, здоровому способу життя і звичайно ж культури. А всі ці важливі цінності закладаємо в дітей ми – дорослі!

Коллаж праздник для всех_1


Автор записи

Залишити відповідь

3 − 1 =