Старий парк по-новому або за що українці виклали 84 мільйони гривень?!

Старий парк по-новому або за що українці виклали 84 мільйони гривень?!

Вирубка реліктових дерев, потріскана плитка і напівзруйнована колонада – у Кривому Розі здійснили реконструкцію парку «Гданцівській». Народний депутат Костянтин Усов освоїв держбюджет на 84 мільйони гривень!

За словами криворіжців, з моменту благоустрою парку вирубано і вивезено у невідомому напрямку безліч дерев. При цьому зона відпочинку була облагороджена за заявою новаторів на 65%. Якщо загальна сума 84 мільйони, то 65% – це більше 50 мільйонів гривень. Для порівняння, парк по іншу сторону водойми був відновлений за 2 мільйони гривень.

Для мене дуже важливо, що ми не витратили жодної гривні з міського бюджету на цей проект, – підкреслює нардеп.

Ну, звичайно, адже бюджет безмежний і ці витрати йдуть не з кишені кожного з нас. Тиждень тому за численними скаргами жителів, мер Кривого Рогу ініціював перевірку парку. За дивним збігом обставин ревізія закінчилася нічим. Група невідомих, завадили інспекції, так і не пропустивши комісію на територію парку. Закінчилося все поліцією і швидкою.

А, що ж ЗМІ? Четверта влада або зовсім ніяк не відреагувала на ситуацію з так званою реконструкцією або висвітлили, який чудовий куточок зеленої зони відновив нардеп.

Поки в Україні зникають реліктові дерева, у Європі для спилювання одного «зеленого друга» створюють цілі комісії і постійно стежать за збільшенням «лісистості».

А це лише один випадок, про який стало відомо завдяки небайдужим громадянам. А, скільки таких ситуацій ще по Україні? Лише розголос може якось вплинути на те, що відбувається. Кожен спроможен не залишатися байдужим, адже за допомогою поширення інформації у соціальних мережах і чесних ЗМІ навіть один у полі – воїн!

Автор записи

Залишити відповідь

9 + = 10