Шоу талантів у Павлограді: не страшні нам не дощ і не завірюха!

Шоу талантів у Павлограді: не страшні нам не дощ і не завірюха!

 

Мороз, сніг, хуртовина, льодяний дощ – погода в день Всеукраїнського шоу талантів у Павлограді була суворою. Але незважаючи на це учасники Всеукраїнського товариства «Кожен спромжен» стійко готувалися до початку концерту. Сцена і необхідне обладнання збиралися буквально в екстремальних умовах. Але, не дивлячись, ні на що шоу талантів відбулося!

 

P1030229.MP4.00_10_10_06.Still001

У певну мить і музиканти, і глядачі перестали звертати увагу на негоду. Тільки драйв, тільки рок-н-рол – гасло цього вечора! Такі опади призвели до деякого збою сценічного обладнання. Проте святковий настрій вже було не втримати. Адже ведучі, спільно з глядачами заспівали, а капела українські народні пісні. І завершив, різдвяний концерт DJ Sunny танцювальні мікси якого, змушували рухатися всіх у такт почутої мелодії.

P1030716.MP4.00_31_09_12.Still001

Висловлюємо величезну подяку всім, хто допоміг відбутися Всеукраїнському шоу талантів у Павлограді. Окреме спасибі адміністрації міста за надану допомогу!

І, звичайно ж, ми вдячні за підтримку павлоградців!

P1030602.MP4.00_15_56_10.Still001

Так само дякуємо салон краси «Beauty House», який створив неповторний образ ведучої. Зокрема велике спасибі дизайнеру зачісок Лозинскій Олесі та майстру візажу Половковій Лілії. Це справжні професіонали своєї справи, вселяють впевненість у тому, що ти в надійних руках! А, також дякуємо комплексу «Молодість», за смачні обіди для членів Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен».

Автор записи

Залишити відповідь

− 2 = 4