Як дніпропетровці ставали на шлях успіху і розкривали секрети мільйонерів

Як дніпропетровці ставали на шлях успіху і розкривали секрети мільйонерів

У Дніпропетровську, у парку ім. Лазаря Глоби, активісти ВТ «Кожен спроможен» провели розважально-інтелектуальну вікторину «Шлях до успіху». Учасники акції дізналися про секрети успіху мільйонерів, отримали приємні подарунки, та зарядилися позитивними емоціями на весь робочий тиждень.

сцена

Найкращий подарунок – це книга, саме тому всі учасники отримали літературу по особистісному зростанню та розвитку, таких відомих авторів, як Роберт Кійосакі і Наполеон Хілл. Адже навчання – ключ до успіху в XXI столітті. Кожен спроможен змінити своє життя на краще завдяки новим знанням і навичкам!

зрители

У конкурсі брали участь як дорослі, так і діти. Всім було цікаво розкрити секрет успіху за допомогою лототрону і, звичайно ж, стати на шлях мільйонера. Тут було весело і учасникам, і глядачам. Переможцем стала молода мама – Олена з синочком Матвієм. Найактивнішою глядачкою стала Яніслава – дівчина веде активний та здоровий спосіб життя. А, також підтримує відмінну фізичну форму разом з рухом street workout. Де переконані, що спортивним можна стати не тільки у фітнес-центрах, але і на звичайних майданчиках, головне це бажання і наполегливі тренування.

street workout

Так радісно і завзято, практично на одному диханні, пройшла перша в Дніпропетровську, розважально-пізнавальна вікторина «Шлях до успіху». Сьогодні, як ніколи, важливо розуміти, що шлях до успіху лежить через власні знання та працю.

34412

І кожен спроможен досягти найвищого результату тут і зараз у цій країні! Не чекайте кращих часів, а створюйте такий час самі! Усе у ваших руках, адже на це здатен кожен, кожен з нас!

Победитель викторины

Головні переможці вікторини Олена з сином Матвієм

Автор записи

Залишити відповідь

8 + = 14