Щоденники мандрівників. Про Чернігівщину та ситуацію в Україні у цілому!

Щоденники мандрівників. Про Чернігівщину та ситуацію в Україні у цілому!

Враження від мальовничої Чернігівської області, що рясніє різними національними парками та архітектурними пам’ятками залишилися вельми суперечливими. Чи це від того, що у Чернігові розпочалися передвиборчі перегони, чи то люди остаточно розчарувалися в усьому, але далеко не скрізь команду ВТ «Кожен спроможен» зустрічали з хлібом-сіллю».

Країна переживає дуже складні часи… Але, що ж робити тим, хто за лінією «фронту»? Опустити руки? Здатися? Ні! Треба жити і йти вперед, щоб жодна крапля крові, пролита за Неньку-Україну, не була марною! Кожен спроможний працювати над собою, вчитися, сягати нових вершин, а значить, і піднімати Батьківщину з колін! Адже довести свою любов до Батьківщини можна і мирним шляхом!

Ukraine

 

Україна, скільки Твоїх синів пало, щоб Тебе зберегти? Скільки має ще пасти? Досить, чуєш?! Вистачить! Вистачить можновладцям наживатися на Твоєму горі! Вистачить співгромадянам спати летаргічним сном зі словами «від нас нічого не залежить»! ЗАЛЕЖИТЬ і багато! Україно, прокинься! Поки кожен не усвідомить, що все залежить від конкретно його вчинків, країна буде залишатися там, де вона є. Поки кожен не візьме відповідальність за своє життя на себе – він буде продовжувати жити так само, як і жив!

разрывают Украину

Подібно до того, як «багатство є станом розуму», так і бідність, є плодом мислення! До тих пір, поки ми звинувачуємо оточення у своїх помилках і поразках, до тих пір, поки не навчимося мислити новими категоріями, не чекаючи «подарунків долі» ніщо не зміниться. Звичайно, з усвідомленням того, що все залежить від нас самих, життя в казку відразу не перетвориться, але почне змінюватися. А вже в який бік – обирати нам!!!

Продовжуючи розповідь про Чернігівщину, неможливо не відзначити приголомшливої своєю красою природи. Вражаючі березові гаї і нескінченно високі ялини відводять у чарівний світ поезії і захопленої прози, а також картинних видів! Тут натхнення переповнює, а серце починає битися частіше від думки, що ти є частинкою такої пишноти!

Коллаж природа

Учасники ВТ «Кожен спроможен» відвідали багато населених пунктів, де зустрічали їх по-різному.

Коллаж 2

Так, приїхавши у Чернігів, однодумці зіткнулися з обуренням народу. З одного боку те й не дивно, адже люди втомилися від політичних баталій, але ж потрібно відокремлювати «зерна від плевел» і політичні партії від громадських організацій, якою і є «Всеукраїнське товариство «Кожен спроможен».

Коллаж 3

Але ніщо не могло завадити продовжувати нести ідею самоосвіти і культури, розвитку і здорового способу життя у народ. Заряджали на нові звершення і додавали сил, позитивно налаштовані громадяни, і таких було багато!

С детками

Команда ВТ «Кожен спроможен» привезла в область не тільки колишню освітню програму, але і нову акцію – «Шлях до успіху», де поділилася з громадянами різними корисностями про те, як стати на свій шлях процвітання, як домогтися успіху і зробити свою країну більш сильною!

Коллаж Путь к успеху

З акцією «Шлях до успіху» активісти встигли побувати у кількох куточках старовинної Чернігівщини. Порадувало, що багато хто вже знайомий із таким відомим автором по особистісному зростанню та розвитку, як Роберт Кійосакі, чиї книги дарували, розігруючи на диво-лототроні секрети успіхів мільйонерів!

Дізнатися свій «секрет успіху» бажали, як дорослі, так і діти, які з задоволенням приймали участь у заході.

Путь успеха и дети

Запримітивши такий інтерес у дітлахів, учасники ВО «Кожен спроможен» провели і дитячу акцію. В одному з населених пунктів, ми обмінювали приємні подаруночки на вірші, пісні та приказки. Як же приємно було почути поетичні строфи «У Лукомор’я дуб зелений» і дізнатися, що молодше покоління –джерело народних прислів’їв. Захід перетворився у свято самодіяльності, розкриваючи все нові і нові юні таланти!

Коллаж акция с детьми

Потішила також і готовність до співпраці співгромадян, адже в багатьох містах і селах люди висловлювали бажання надавати допомогу безоплатно!

Ось так насичено і неоднозначно, трохи сумно, але разом із тим і радісно пройшла чергова освітня поїздка «Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен». Залишаючи шлейф різних емоцій і вражень.

Коллаж 4

Як підсумок: українці – сильний і незалежний, сміливий і талановитий народ, якому під силу перетворити Україну на процвітаючу і потужну наддержаву, головне – направити зусилля у потрібне русло! Адже кожен спроможний все змінити!

нас так просто не здолати

Автор записи

Залишити відповідь

4 × = 4