Дізнайся 5 липня секрети успіху!

Дізнайся 5 липня секрети успіху!

У неділю, 5 липня о 19.00, у парку ім. Лазаря Глоби відбудеться розважально-пізнавальна акція «Шлях до успіху» від Всеукраїнської громадської організації ВТ «Кожен спроможен». Таких корисних і в той самий час цікавих заходів ще не бачив Дніпропетровськ!

Всеукраїнське товариство «Кожен спроможен» виступає за саморозвиток та культуру, здоровий спосіб життя і моральність. Учасники організації глибоко переконані, що кожен спроможний змінити своє життя на краще завдяки новим знанням і навичкам! Саме тому і виникла ідея проведення такого незвичайного заходу!

Усі прагнуть до успіху і фінансового благополуччя, проте як цього домогтися? Як стати мільйонером і самореалізуватися? Відповіді на ці та інші питання вже є, їх знають відомі мільярдери та учасники ВТ «Кожен спроможен», якими хоче поділяться зі всіма бажаючими!

На заході «Шлях до успіху» ви зможете абсолютно безкоштовно розкрити секрети успіху і отримати покрокову інструкцію до дії за порадами сильних світу цього! А, також зможете, взяти участь у захоплюючій вікторині, отримати подарунки, які допоможуть досягти успіху і прийняти участь у розіграші головного призу! І, звичайно ж, тут ви отримаєте величезний заряд радості від чудових музичних виконавців!

Приходьте, тут буде пізнавально і захоплююче для кожного!

З усіх питань звертайтеся за номером:

096 456 1000 Юлія, прес-секретар ВТ «Кожен спроможен»

Автор записи

Залишити відповідь

8 × = 24