Радість для шкільного табору «Радість» від ВТ «Кожен спроможен» (Відео)

Радість для шкільного табору «Радість» від ВТ «Кожен спроможен» (Відео)

Шкільний табір «Радість» – повністю відповідає своїй назві. Тут ллються рікою позитивні емоції, і радість зігріває серця як дітей, так і дорослих! А що може бути прекрасніше посмішок на дитячих личках і веселіше їх іскрометного сміху?! Саме тому учасники ВТ «Кожен спроможен» захотіли поділитися своїм теплом, влаштувавши веселе дитяче свято в таборі з такою чудовою назвою!

Танцювальний флешмоб, цікаві загадки, солодощі та повітряні кульки – все це та багато іншого чекало малюків і підлітків! Адже сьогодні, як і за всіх часів, так важлива згуртованість дітей і дорослих! Так чудово часом дорослим, разом з дітлахами піти від сірості буднів у яскравий і чудовий світ казкових мрій! У світ, де немає місця проблемам і труднощам, але є відкриті юні серця і море незабутніх вражень!Коллаж_1

Так давайте будемо пам’ятати, що всі ми родом з дитинства! Кожен спроможен, якщо не навчитися, то повернутися думкою в ті часи, коли ми були відкриті новому, раділи кожному дню, як чуду і взагалі вірили у дива! Адже диво – це заповітна мрія, яку при бажанні можна здійснити! Коли ти чогось хочеш, тобі допомагає увесь Всесвіт!

Кожен спроможен проводити час із дітьми. Кожен спроможен відкривати нові двері, своїм позитивним прикладом для підростаючого покоління, виносячи з цього спілкування користь і для себе! Кожен спроможен не дозволити зачерствіти своєму серцю, своїй особистості, змінюючи і розвиваючи світ навколо себе!

Фото_1

Автор записи

Залишити відповідь

3 × 8 =