Всеукраїнська газета «Кожен спроможен»

 Головна / Всеукраїнська газета «Кожен спроможен»

 

Заснована Всеукраїнська газета «Кожен спроможен» у 2016-му році.

Газета «Кожен спроможен» – це видання про людей і для людей. Інформаційна газета висвітлює події під авторським кутом зору, оголюючи всі підводні камені, що ховаються за тими чи іншими подіями в житті країни і кожного громадянина. Разом із читачем газета розбирається в нагальних проблемах і шукає відповіді на одвічні питання «Хто винен і що робити?»

Політика редакції видання: бути відкритими новому, прислухатися до думки читачів, роблячи максимально якісний і об'єктивний продукт. Ми запрошуємо всіх українців висловлювати свою думку стосовно не тільки матеріалів, що виходять у газеті, але і пропонувати нові теми, що вимагають освітлення. Адже газета підіймає як регіональні, так і всеукраїнські теми.

Видання бере інтерв'ю та отримує коментарі у експертів у різних сферах життя і не важливо – вчений це, заступник міністру або робочий заводу – для газети «Кожен спроможен» важливі переконання кожного. Саме тому інформація у газеті завжди є правдивою та достовірною.

 

 

Видання спонукає до роздумів і аналізу подій, що відбуваються у країні. Соціальна тематика, журналістські розслідування, а також позитивні події і цікаві замітки про талановитих українців, якими варто пишатися і чиєму прикладу варто слідувати, – все це і багато іншого охоплює газета «Кожен спроможен». 

Газета існує у вигляді статей на просторах мережі інтернет, зокрема, у соціальних мережах і у відеоформаті. У видання є свій ютуб канал КС ІНФО – це пізнавальні відеосюжети, чесні новини, інтерв'ю, такі, які вони є насправді! Ми аналізуємо події разом з читачами, а не за них! Приєднуйтеся! Давайте разом створювати об'єктивний інформаційний продукт!

Кожен спроможен залишатися у курсі подій і не бути байдужим до подій в країні!

 

Всеукраїнська газета «Кожен спроможен»

  Обране

Пошук по мапі

Контакти

  •  вулиця Троїцька, 10,
      м. Дніпро, Дніпропетровська область, 49000
  •   +38 096 456 1000
  •   +38 096 456 1000

Flickr