Відеопроект «KS Business Улюблена справа»

 Головна / Відеопроект «KS Business Улюблена справа»

 

Проект «KS business_улюблена справа" був заснований у 2018 році.

Як часто ми замислюємося про те, що таке щастя? У чому саме воно полягає? Не те, що нам нав'язують з екранів ТБ, радіо або в мережі інтернет. Не те, що модно або престижно. Не «щурячі перегони» у гонитві за місцем під сонцем або мішками грошей. Усюдисуща ідея споживання направляє людей по хибному шляху і тягне за собою втрачені можливості і, як наслідок, загублені долі. У результаті, за всією цією мішурою ми забуваємо, що щастя – це, в першу чергу, реалізованість, це можливість займатися улюбленою справою.

Знаючи про існування такої проблеми, бізнесмен і громадський діяч Антон Ткаченко створює новий відеопроект «Улюблена справа». Кожна передача – це історія людини, яка пішла проти течії, але за покликом свого серця. Проект про людей, які знайшли у собі сили бути собою.

Передача спонукає замислитися про те, ким ви по-справжньому хочете бути, замислитися про власну душевну рівновагу. Адже тільки улюблена справа допоможе відчути себе потрібним суспільству. Робота, виконана з любов'ю, завжди знайде відгук і викличе подяку людей, а значить, фінансова віддача не змусить на себе чекати.

 

 

"КС Виѕіпеѕѕ_улюблена справа" запрошує однодумців розповісти про улюблену справу, успіхи і перешкоди, свої відчуття на шляху самореалізації і досягнення цілей.

Пишіть: ksbusiness.ua@gmail.com  

Телефонуйте: +380678561000

 

 

Відеопроект «KS Business Улюблена справа»

  Обране

Пошук по мапі

Контакти

  •  вулиця Троїцька, 10,
      м. Дніпро, Дніпропетровська область, 49000
  •   +38 096 456 1000
  •   +38 096 456 1000

Flickr