Кожен спроможен. Освіта

 Головна / Кожен спроможен. Освіта

 

У березні 2018 року Антон Володимирович Ткаченко вирішив видавати дитячі книги, які б навчали малюків, мотивували на гарні вчинки, розвивали фантазію.

Задача непроста. Існує безліч видавництв і тисячі книг, але чи всі вони якісні? Багато книг не несе ніякого смислового навантаження, не тільки нічому не навчають дітей, але й можуть дати неправильну мотивацію до дій. Часто і до ілюстрацій є питання.

  

Було вирішено змінити ситуацію і створити корисні книги для дітей. Книги, які будуть виховувати, заохочувати, навчати, спонукати до дій.

Довгих півроку підбиралися автори та ілюстратори, аби тексти і малюнки були зрозумілими для малят. Дітям дуже важливо розуміти, про що казка, бачити приклад опису перед очима.

 

У вересні 2018 року закипіла робота, і незабаром вийшли у світ перші дві збірки про Всесвіт та вивчення морів. Казки написані простою та зрозумілою мовою. Вони не тільки навчають астрономії та географії, а й правилам поведінки та взаємовідносинам.

 

KS Books намагається привити дітям любов до книг. Адже, читаючи корисні казки, діти розуміють, що кожен спроможен стати краще і змінити світ навколо себе.

 

 

Кожен спроможен. Освіта

  Обране

Пошук по мапі

Контакти

  •  вулиця Троїцька, 10,
      м. Дніпро, Дніпропетровська область, 49000
  •   +38 096 456 1000
  •   +38 096 456 1000

Flickr