Про Черкащину, місцевих жителів та освітню акцію ВТ «Кожен сроможен»

Про Черкащину, місцевих жителів та освітню акцію ВТ «Кожен сроможен»

Знамениті садибні комплекси, стародавні міста з архітектурними пам’ятками, приголомшливі своєю красою храми і монастирі. За кількістю об’єктів культурної спадщини Черкаська область посідає чи не найперше місце в Україні. Не залишилися в стороні від величі Черкащини й активісти Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен».

Тут з кожного кутка віє старовиною, занурюючи у захоплюючий світ українських традицій та історії. Невимовні види Національного дендрологічного парку «Софіївка» в Умані, безліч визначних пам’яток у Каневі і зокрема могила-музей Тараса Григоровича Шевченка, Георгіївський собор. Список пам’яток Черкаської області можна продовжувати нескінченно!

коллаж 2

Однак, наскільки чудовими не були всі культурні пам’ятки, вони меркнуть на тлі з доброзичливістю місцевих громадян. Привітність, позитивний настрій та бажання пізнавати нове – відмітна риса жителів області.

Учасники ВТ «Кожен спроможен» відвідали безліч населених пунктів області з безкоштовною освітньо-розважальною вікториною «Шлях до успіху». Як завжди учасниками акцій були всі вікові категорії – від дітлахів до пенсіонерів. Кожен, хто взяв участь, дізнався свій секрет успіху, відповів на питання вікторини і отримав приємний подарунок.

Коллаж названий

Позитивна реакція людей дуже надихнула команду. Було радісно і приємно внести корисну різноманітність у буденне життя міст, сіл і селищ області. На жаль, передвиборчі перегони дещо зіпсували враження людей: багато хто очікував політичного підступу. Однак, учасники ВТ «Кожен спроможен», невтомно повторювали, що громадська організація – неполітичне об’єднання!

коллаж 3

Люди дякували за заходи громадським діячам, і звали приїжджати ще. Адже сьогодні, розчарованих громадян дуже дивує, що є організації, які в ім’я культури і розвитку готові абсолютно безкоштовно проводить цікаві акції.

Сорок дев’ять років вже живу і перший раз бачу, щоб щось безкоштовно було, – дивувався акції «Шлях до успіху» черкаський городянин.

в очереди чтоб принять участие

В очікуванні «своєї черги», щоб взяти участь в акції «Шлях до успіху»

Так і пройшла освітня подорож команди «Кожен спроможен». Де кожен для себе почерпнув щось нове. Учасники ВТ «Кожен спроможен» поринули у світ української історії і мудрості місцевих жителів. А, громадяни Черкащини розкрили секрети успіху і корисно провели час.

Коллаж с табличками

Автор записи

Залишити відповідь

× 7 = 28