Приходьте на «Караоке у Дніпрі» і проведіть незабутньо недільний вечір!

Приходьте на «Караоке у Дніпрі» і проведіть незабутньо недільний вечір!

16 серпня, о 18.00 на Фестивальному причалі Набережної Леніна відбудеться музично-розважальне шоу «Караоке у Дніпрі», яке проводять учасники ВТ «Кожен спроможен». Всеукраїнське товариство виступає за культуру, самоосвіту та розвиток. Активісти організації переконані, що кожен спроможен змінити своє життя на краще, завдяки активній життєвій позиції та безперервному навчанню.

У заході візьмуть участь усі бажаючі весело та цікаво провести час. Співочі конкурси, приємні подарунки і танцювальний флешмоб очікує на тих, хто відвідає «Кароке у Дніпрі». Кожен зможе випробувати свій вокальний талант, а серед найбільш голосистих дніпропетровців і гостей міста, публіка обере кращого співака з народу.

Глядачі так само зможуть взяти участь у шоу, адже дійство передбачає запальні конкурси та танцювальний флешмоб по завершенню свята!

Акція покликана звернути увагу на те, що кожен спроможний цікаво проводити вільний час, при цьому вести здоровий спосіб життя і розвивати власні таланти! Захід планується проводити на постійній основі. Щоб кожен зміг прийти, відпочити душею і тілом, а так само зарядитися позитивними емоціями!

І неважливо, чи є голос чи ні, тому що ніхто не залишиться байдужим, коли почне «співати» душа. Адже сьогодні, як ніколи важливо залишити важкі і сірі будні за спиною, занурюючись у радісну і святкову атмосферу! Кожна пісня, як маленьке життя дозволяє пережити величезну палітру емоцій і відчуття причетності до чогось чарівного і прекрасного!

Не пропустіть таку чудову подію Дніпропетровська і Ви!

З усіх питань звертайтеся за номером:

+38 096 456 1000 — Юлія, прес-секретар ВТ «Кожен спроможен»

Автор записи

Залишити відповідь

+ 2 = 4