Плавець Андрій Говоров: «Вода – це джерело інформації і якщо з нею мати хороший контакт, то вона буде тобі допомагати!»

Плавець Андрій Говоров: «Вода – це джерело інформації і якщо з нею мати хороший контакт, то вона буде тобі допомагати!»

Студент ДНУ ім. О. Гончара став абсолютним чемпіоном на міжнародному турнірі Mare Nostrum з плавання. Андрій Говоров завоював три золота у серії змагань, які проходили в Словенії, місті Подчетртек, які проходили 23-24 липня 2018 року.

Андрій займається плаванням з шести років, саме в цьому віці його привела мама в спорт.

– У п’ятому класі я виграв чемпіонат міста Гаджиєво в лижних гонках, перемігши всіх своїх однолітків на трикілометровій дистанції. А коли ми приїхали у Підмосков’я, я був капітаном команди «Кристал» (Електросталь), що грає у молодіжній хокейній лізі. Якщо б батьки не розлучилися через постійні татусеві п’янки, я міг би стати хокеїстом, – розповідає спортсмен.

Однак, незважаючи на схильність Андрія і до інших видів спорту, головним у його житті залишилося плавання. Сьогодні дніпровський спортсмен є багаторазовим чемпіоном і призером чемпіонатів світу і Європи серед юніорів, багаторазовим призером чемпіонатів Європи, дворазовим рекордсменом Європи серед юніорів на дистанції 50 м батерфляєм, шестиразовим рекордсменом України на дистанціях 50 м та 100 м вільним стилем та 50 м батерфляєм в коротких басейнах. На Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні на дистанції 50 метрів вільним стилем дійшов до півфіналу.

При цьому Андрій завжди стежив за своїм здоров’ям і ріс розумним і урівноваженим хлопчиком, який міг за себе постояти, але не потрапляв у дурні історії.

b7c65061bea0866a9942c393f1af6380

– Я ніколи не курив, не пив, нічого не робив такого, що могло заподіяти шкоду мені і моїм близьким, – розповідає Говорів.

Спортсмен закінчив вище училище фізичної культури і спорту. А, сьогодні отримує вищу освіту в ДНУ ім. О. Гончара. У школі Андрій завжди добре вчився, йому легко давалися біологія, математика та мови.

Серйозні досягнення у спортсмена стали з’являтися з того моменту, як він поступив в училище.

– У нас дуже продуктивний союз. Тому, що з боку Костянтина Миколайовича присутнє взаєморозуміння. І навіть якщо бувають якісь конфлікти, ми дуже швидко все вирішуємо. Я дуже задоволений тренером, – ділиться враженнями Андрій.

Водна стихія для Андрія – друга середа проживання після суші, саме тому спортсмен з великим трепетом і повагою ставиться до води.

– У воді я намагаюся відчути кожен гребок. Вода – це джерело інформації на планеті, це найсильніша з сил, тому що вона дає всьому життя. І якщо з нею мати хороший контакт, то вона буде тобі допомагати, – підкреслює Андрій.

nastol.com_.ua-66650

У вільний від тренувань та навчання час, спортсмен вивчає психологію, ораторське мистецтво і трохи програмує. Андрій Говоров найяскравіший приклад цілеспрямованого і успішного українця, який крізь труднощі і перепони пробивався до бажаних перемог! Кожен спроможен розвиватися, вивчати нове і досягати високих результатів.

Юлія Гутшабес

Автор записи

Залишити відповідь

2 + 6 =