Освітня акція від «Всеукраїнського товариства «Кожен здатний» тепер і у Дніпропетровській області!

Освітня акція від «Всеукраїнського товариства «Кожен здатний» тепер і у Дніпропетровській області!

Ось і настала черга інформаційно-освітньої акції і у Дніпропетровській області. І ніякі погодні умови — у вигляді проливного дощу і мокрого снігу не змогли стати перешкодою на шляху. Підбадьорливий музичний супровід, корисні інформативні листівки отримали всі бажаючі почерпнути щось нове і зарядитися позитивними емоціями.

дождливый павлоград коллаж_1

Звичайно ж, поцятковані ямами дороги, як завжди залишали бажати кращого. Проїзд автомобілів нагадував рух «змійкою» по острівкам асфальту…

IMG_5759_1

Незважаючи ні на що, учасники акції добиралися до пунктів призначення, де їх очікував непідробний інтерес співгромадян. Тут команда ВО «Кожен спроможен» із задоволенням розповідали про ідеї та цілі організації, запрошуючи разом отримувати нові знання і підкорювати нові вершини!

IMG_5722_1

Із наймолодшими учасниками акції у Новомосковську

Вже за традицією, активісти організації не змогли пройти повз чудових дитячих майданчиків, які облаштовані жителями власноруч. У цей раз пальма першості належить чудовому дерев’яному містечку, розташованому на бульварі Василевського, у Кривому Розі.

Безымянный2

Ось такі паровозики і гойдалки змайстрували для малюків городяни. Якщо ж придивитися, усе зроблено з підручних матеріалів — витрати мінімальні. Так кожен спроможен докласти спільні зусилля, додавши фантазії, і дитячій радості не буде меж!

Безымянный3

- Читаючи інформацію листівок, заходячи на ваш сайт, отримуєш нове бачення, — розповідає Ірина з м. Кривий Ріг, яка поділилася своїми враженнями від акції, — адже культура, здоровий спосіб життя і самоосвіта — це цінності на всі часи!

Контрасты_1

Україна — країна контрастів

 Населенные пункты_1

Ось так плідно і цікаво провели час учасники акції ВТ «Кожен спроможен». Приєднуйтесь і Ви! Разом змінимо життя на краще!

Автор записи

Залишити відповідь

1 × = 8