Олександр Усик: «Не потрібні мені ніякі зірки! Для свого народу я і так є героєм!»

Олександр Усик: «Не потрібні мені ніякі зірки! Для свого народу я і так є героєм!»

– Не треба нічого мені давати, тому що я нічого у вас не прошу. Я прошу вас просто не заважати мені йти тим шляхом, яким мене веде Всевишній. Не заважайте. Це найкраща підтримка, яку ви можете зробити для мене. Герой. Не потрібні мені ніякі зірки! Для свого народу, для певної кількості людей моєї країни я і так є героєм! Мені не потрібні для цього зірки, мені не потрібні для цього будь-які регалії, тому що це не те. Тому, що коли ти йдеш, і люди кажуть: ми за тебе молимося, переживаємо, стоїмо на колінах і до трьох годин, скільки бій тривав, ми мовчали, переживали і дивилися телевізор – ось це визнання, а не зірки, які ви там роздаєте, кому попало, – відрізав абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик на звання Героя України.

Дійсно, перемога Олександра Усика в бою з Муратом Гассаєвим прикувала до телеекранів захоплених глядачів не лише країн СНД, але і всього світу. Спортсмен продемонстрував міжнародному співтовариству свої сильні сторони, не тільки як профі своєї справи, але і як сильна духом, цілеспрямована та мудра людина.

Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі (до 90,7 кг), об’єднавши всі чотири пояси – WBC, WBO, WBA і IBF. Боксер став володарем трофею імені Мухаммеда Алі і першим в історії переможцем турніру Всесвітньої боксерської суперсерії (World Boxing Super Series). Олександр є єдиним боксером сучасності, який завоював всі престижні нагороди!

Символічним є те, що свій бій спортсмен присвітив «батькам». Своєму рідному батьку, який привів його у спорт, своїм тренерам, які допомогли йому піднятися на найвищий п’єдестал у боксі і всім людям, які зробили внесок у розвиток спортсмена. Першим тренером з боксу в житті Усика став Сергій Лапін. Перед крайнім боєм спортсмена готував Анатолій Ломаченко.

site_2

– Ми разом дуже давно, я в аматорах приєднався до їхньої сім’ї (Анатолія і Василя Ломаченко прим. автора), протягом всієї моєї професійної кар’єри. Він перший бій зі мною і всі, всі, всі поєдинки там, де виходить, вони поруч. Коли вони поруч я взагалі не переживаю, мені так радісно, – розповідає чемпіон.

Олександр Усик досить різнобічна особистість, про це свідчить і той факт, що в дитинстві він займався народними танцями, дзюдо і футболом. У бокс Олександр прийшов у 15 років, зацікавившись цим видом спорту настільки, що пропадав на тренуваннях по кілька годин на день.

– На першому ж тренуванні отримав по повній. Це мене зачепило. Мені доводилося в два рази більше займатися. Я приходив в три, а йшов о сьомій. З’явилися перші успіхи, і я полюбив цю справу. Багато хлопці сміялися над моїми „зависаннями“ у залі. Але сміється той, хто сміється останнім, – розповідає Олександр Усик.

Сила волі, цілеспрямованість, талант і рішучість – всі ці якості змушували боксера розвиватися і йти вперед. Перший професійний бій Усика відбувся у 2013 році, у якому він нокаутував чотириразового чемпіона Мексики Феліпе Ромеро. Попереду у боксера ціла низка боїв, у яких він здобув безліч нагород, раз за разом, доводячи свою першість.

site_3

Життя – це боротьба, вмій тримати удар

– Сьогодні хочу відновитися і продовжити тренування. Хочу повернутися у зал і самовдосконалюватися, – розповідає про свої подальші плани після гучного бою чемпіон.

Олександр Усик яскравий приклад людини, яка крізь труднощі і перешкоди йде до своєї мети. Так, важко, так боляче, але всі удари долі, які підносяться спортсмену, він переживає з гідністю, виходячи переможцем. Так кожен спроможен займатися улюбленою справою, не пасувати перед труднощами і добиватися поставлених цілей!

Юлія Гутшабес

Автор записи

Залишити відповідь

4 × 3 =