Ну, що пливемо від недуг або як моржують у Дніпропетровську. (Відео)

Ну, що пливемо від недуг або як моржують у Дніпропетровську. (Відео)

Холодний подих осені змушує одягатися тепліше, забуваючи про спекотне літо. Дивлячись на Дніпро, судорожно здригаєшся від однієї думки про крижану воду. Для більшості купальний сезон вже закритий, проте для Федерації зимового плавання «Білий ведмідь» все тільки починається.

У суботу, 10 жовтня урочисто відкрили сезон зимового плавання. На перший погляд відчайдушний вчинок – плавати в річці, коли на вулиці +5, а температура води менше 10 градусів. Однак для спортсменів з «Білого ведмедя» немає нічого неможливого.

Для нас це давно не екстрім, — розповідає Аліна Левицька – голова федерації зимового плавання «Білий ведмідь». Це спосіб залишатися в тонусі, бути здоровими і красивими. Спосіб назавжди забути про простудні захворювання, стрибки артеріального тиску та головні болі.

Дивлячись на «зимових плавців», розумієш, що кожен спроможен загартовуватися, бути здоровим і не піддаватися недугам, завдяки такому виду спорту. Адже якщо змогла команда з «Білого ведмедя» значить, зможе і кожен з нас. Для цього не обов’язково бути професійним спортсменом, достатньо бажання бути абсолютно здоровим!

Коллаж 1

Автор записи

Залишити відповідь

+ 2 = 5