На що підвищаться ціни у 2018? (ВІДЕО)

Фінансове становище українців аж ніяк не поліпшується, зате ціни ростуть, як на дріжджах. У цьому році завдяки сюрпризу від НКРЭКУ (Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг) і кабміну збільшать ціни на електроенергію для непобутових споживачів.

Тепер українці можуть чекати на підвищення цін практично на все. Це і продукти харчування, і одяг, та й будь-які інші послуги. Так для підприємців ціна на енергоносії підвищиться з 1 січня на 9,5% і з 1 квітня ще на 6,5%. Відповідно, якщо підприємців ставлять в такі жорсткі рамки, вони змушені підвищувати вартість свого товару, а низька платоспроможність українця говорить сама за себе. Ось і виходить, що виробники тих же продуктів харчування, змушені будуть скорочувати свої витрати. Виходів тут тільки два – скорочувати робочі місця і зарплати своїм співробітникам або ж знижувати якість продукції, за рахунок чого і добиватися здешевлення ціни.

Ось і виходить, що з якого боку не подивишся, українці залишаються в програші. А хто тоді виграє від такого підвищення тарифів? Відповідь напрошується сама. Складається враження, що український уряд живе в альтернативній реальності, яка далека від простих українців. Здавалося б, обираємо наших правителів з народу, та ось тільки як обираємо? На відчепись? Ось як обираємо і кого, то і отримуємо в результаті. Так буде, поки кожен з українців не усвідомить, що сценарій розвитку країни ми пишемо самі, а значить, саме ми знімаємо кіно під назвою «життя України» і кожен спроможен перетворити цю картину на шедевр!

Автор записи

Залишити відповідь

7 + 1 =