Міжнародні Авіалінії України кинули своїх пасажирів у чужій країні!

Міжнародні Авіалінії України кинули своїх пасажирів у чужій країні!

«МАУ викинули з рейсу сім’ю з дитиною прямо під час посадки, не дивлячись на наявність у них посадкових квитків, а потім просто залишили їх на гейті без будь-якої допомоги» – якщо б мені хтось сказав таку новину деякий час назад, то я б не повірив цьому через повну абсурдність меседжу…

Так починає свою розповідь у соц. мережі Микола Скавронський про ситуацію, що трапилася з ним, його 10-річним сином і дружиною у Мюнхені. Відправившись у подорож ніщо не віщувало біди. Микола завчасно потурбувався про придбання квитків до Мюнхену, а також за дві діби до від’їзду, замовив зворотні квитки, скориставшись он-лайн реєстрацією.

Однак, перед вильотом, пройшовши всі необхідні процедури, родину Скавронських не пускали до літака, аргументувавши тим, що прибув боїнг меншого розміру, і відбулася заміна місць. При цьому всі інші пасажири спокійно проходили на місця, у той час як Микола з сім’єю були змушені чекати. Зрозуміло, адже Міжнародні Авіалінії України пообіцяли, що Микола з родиною обов’язково полетять. На жаль, дива не сталося, і вони залишилися «за бортом» повітряного судна, місць для сім’ї з дитиною не виявилося! Не вірите? Але це так!

У кінцевому підсумку сім’я Скавронських вирушила додому тільки через 7 годин і то завдяки своєму знанню англійської та допомоги сумлінного туроператора. Адже, як виявилося офіс «МАУ» у міжнародному аеропорту представляє «EasyJet». При цьому за весь період поневірянь родини, за той час, який вони витратили, щоб вибратися з аеропорту (а це дві години) і нарешті, розібратися у тому, що відбувається, ніхто з «МАУ» навіть не спробував зв’язатися зі Скавронськими і запропонувати допомогу.

– Чому після проходу у літак пасажирів, що запізнилися, нас, фактично, «послали в нікуди» сказавши: «Вам не вистачило місця» і не запропонували абсолютно нічого натомість?! Взагалі нічого! Ніякої допомоги! Нас з дитиною просто залишили в повному нерозумінні стояти біля порожнього гейту, у практично порожньому блоці гейтів «В» Терміналу 1, який де-юре перебуває вже навіть не у Німеччині, – обурюється Микола Скавронський.

37604896_1797224833717817_3753071774774853632_n

Цікаво й те, що поки родина намагалася з’ясувати, як діяти далі, у пошуку представництва «МАУ», всі, у кого вони намагалися отримати якусь інформацію не могли навіть повірити, що таке може статися. Дійсно, як міжнародна компанія України, може так вчинити зі своїми клієнтами? Невже такий сервіс норма для «МАУ»? На жаль, але пост Миколая у соціальних мережах прокоментувало чимало людей, які потрапляли у подібні ситуації і так само були покинуті напризволяще.

Справедливості заради варто відзначити, що були і ті українці, які також потрапляли в такі халепи з МАУ. Проте їм пощастило більше, і авіалінії надавали всю інформацію і комфортні умови для очікування наступного рейсу. З чим пов’язаний такий вибірковий підхід? Чому так багато незадоволених? Адже «МАУ» вміє виходити з нестандартних ситуацій з гідністю, але чому ця послуга поширюється не на всіх громадян?

Україна позиціонує себе, як туристична держава. Уряд формує стратегії розвитку туризму, існує туристичний бренд України. І, правильно, адже у всьому світі на цей вид бізнесу припадає величезна кількість робочих місць і податків.

– Умовами сталого розвитку сфери туризму та курортів є: забезпечення координуючої ролі держави у реалізації національної туристичної політики із застосуванням принципів державно-приватного партнерства, організації наукових досліджень, розвитку людського потенціалу; концентрація ресурсів держави на пріоритетних завданнях розвитку сфери туризму та курортів, – зазначається у «Стратегії розвитку туризму та курортів на період до 2026 року», яка схвалена КабМіном України.

Виходить, що це лише гарні слова, у реальності ж справи йдуть зовсім інакше і підтримки від держави чекати не доводиться? «МАУ» – обличчя України на міжнародній арені, обличчя спотворене гримасою, замість доброзичливої посмішки. У такій ситуації, як Микола, можуть опинитися, як українські, так і іноземні громадяни. Тому так важливо брати справу в свої руки і змінювати те, що відбувається. Як? Вимагати якісних послуг, адже ми цього варті! Кожен спроможен наслідувати приклад Миколи Скавронського і не мовчати, коли так віроломно порушують твої права, а боротися за них!

46649665

Пост Скриптум. Сьогодні, з ініціативи Миколи, юристи розбираються у тому, що відбулося. Як зазначив глава родини Скавронських: «Це вже питання честі сім’ї». Тим часом «МАУ» принесли свої запізнілі публічні вибачення у соц. мережах з обіцянками компенсації. Цікаво, чи вибачилися б вони, якби Микола нічого не зробив, а його пост не отримав би тисяч лайків і репостів?

Юлія Гутшабес

Автор записи

Залишити відповідь

− 6 = 3