Марія Боруца – найкраща спортсменка України

Марія Боруца – найкраща спортсменка України

Марія Боруца срібна призерка чемпіонату Європи з боксу визнана найкращою спортсменкою України за червень. Про це заявили в Національному олімпійському комітеті України. Наставники дівчини Андрій і Анатолій Чумакови так само отримали звання, ставши кращими тренерами червня.

Спортсменка з Хмельницького є першим номером української збірної, чемпіонкою України, переможницею кубка України, боксувала на ліцензійному чемпіонаті Світу. Це вперше, коли дівчина стала кращою спортсменкою в боксі. Європейська першість, у якій Марія отримала срібло, відбулася у Софії, Болгарії. Тут спортсменка виступала у ваговій категорії 75 кг, до першого місця їй не вистачило трохи досвіду і хитрощів, властиві більш дорослим конкуренткам.

Дивно, коли тендітна дівчина займається, таким, здавалося б, чоловічим видом спорту. Проте Марія ще з дитинства полюбила бокс, докладаючи всіх зусиль, щоб ставати краще з кожним днем.

– Спочатку пішли на бокс мої брати, а потім і мені цей спорт припав до душі, як би то дивно не було. Адже дівчатам, як правило подобаються танці і таке інше, – розповіла спортсменка.

IMG_5272

З захоплення, бокс зайняв у житті дівчини провідне місце, перетворившись в улюблену справу. Марія не шкодує ні сил, ні часу на спорт.

– У боксі дуже багато переваг. Наприклад те, що в голову не лізуть різні дурощі, ти не потрапиш в погану компанію, бо тобі просто не вистачить часу. Після тренування лише одне бажання – прийняти душ, поїсти та спати, – зазначає хмельничанка.

Дівчина тренується в спортивному клубі «Авангард», умови якого залишають бажати кращого і боксери роками мріють про новий тренувальний майданчик. Незважаючи на всі складнощі, спортсмени все-таки домагаються успіху.

– Намагаюсь більше працювати, виправляти свої помилки і тактичні, і фізичні, – підкреслює спортсменка.

16_boxing_bulgaria

Нещодавно дівчина побувала на чемпіонаті Європи, а вже сьогодні починає готуватися до наступних змагань. Заради нових перемог Марія працює не покладаючи рук, розвивається і не зупиняється на досягнутому. Адже попереду у хмельничанки чітка мета – перемога на Чемпіонаті Європи, а за ним і на Чемпіонаті Світу.

Дивлячись на зусилля і цілеспрямованість Марії Боруци, розумієш, що вона обов’язкового досягне бажаного результату. Так кожен спроможен самовдосконалюватися, рухатися вперед, займаючи новий п’єдестал. І не важливо, у якій сфері діяльності, кожен спроможен конкурувати з собою вчорашнім, стаючи краще!

Юлія Гутшабес

Автор записи

Залишити відповідь

9 × = 9