Катерина Глуханюк: «Цукровий діабет не дозволяє мені їсти солодке, але це не заважає втілювати мрію у реальність, займаючись випічкою тортів, тістечок та інших солодощів!»

Катерина Глуханюк: «Цукровий діабет не дозволяє мені їсти солодке, але це не заважає втілювати мрію у реальність, займаючись випічкою тортів, тістечок та інших солодощів!»

Як часто сумніваємося у своїх силах і не намагаємося реалізувати свої мрії? Як часто в страху, порушити звичний устрій, залишаємося у замкненому маленькому світі сірих буднів? А, між тим кожен спроможен втілити у реальність свої мрії, адже сам Всесвіт тобі буде допомагати, коли ти дійсного чогось по-справжньому бажаєш. Головне вірити у себе і йти до своєї мети. Саме так і вчинила Катерина Глуханюк, досягнув успіху в абсолютно новому для неї напрямку — кондитерській майстерності!

- Я завжди дуже полюбляла готувати. Різні запіканки, супчики, складні та вишукані страви вдавалися на славу, однак я ніколи не займалася випічкою солодощів — розповідає віртуозний кондитер, Катерина.

Катерина Глуханюк стала майстерним кондитером не тільки завдяки своєиу таланту, але в першу чергу завдяки бажанню, праці і прагненню розвиватися. Незважаючи на домашні клопоти — адже Катерина молода мама, вона освоїла кондитерську майстерність на належному рівні, притому абсолютно самостійно:

- Перебуваючи у декреті, потрапляєш у побутову рутину, коли кожен день схожий на попередній. Та й нелегка ситуація у країні не додає оптимізму. І, от, для різноманітності я вирішила спекти тортик, потім ще один і ще. І тут я зрозуміла, що хочу цим займатися кожен день, — пояснює кондитерських справ майстер.

tort2

- Через цукровий діабет я не мала змоги дегустувати виготовлені солодощі, і стала презентувати їх друзям. Друзям торти подобалися, а виготовлення просто зачарувало мене. Адже, коли ти ліпиш і печеш тортики, розмальовуєш пряники, ти відпочиваєш і тілом і душею, забуваючи про все на світі, — посміхається кулінар.

Так, молода мама стала професійним і талановитим кондитером. Ні турботи, ні діабет, ніщо не могло завадити досягненню мети!

- З часом я вирішила, що треба розвиватися і стала вчитися робити кекси, макаруни, прянички і тістечка. На навчання йде не один день. Ось так по ночах — дитина спить, чоловік спить, а я сиджу і ліплю,- розповідає Катерина. Я балувала своїх друзів, 

обдаровуючи тортиками і на День Святого Валентина, і до Дня Святого Миколая. Побачивши, що солодощі всім подобаються, я почала виготовляти випічку на замовлення, — захоплено пояснює Катерина. Так улюблене заняття стало мені ще й приносити дохід. На 23 лютого у мене замовили вже 11 тортів, а на 8-е березня замовлень було стільки, що я спала по 2 години на добу! Уся квартира була у тортах — і на балконі і в холодильнику, при цьому немає жодного схожого — всі неповторні, — зауважує Катерина.

Не зупиняючись на досягнутому, Катерина Глуханюк стала активно брати участь у виставках і ярмарках солодких кулінарних шедеврів!

4 квітня, у Дніпропетровську, у ТЦ «Слов’янський» на першому поверсі на 10.00 — запрошуємо всіх відвідати виставку, приурочену до Великодня, де Катерина буде частувати своїми солодкими кулінарними шедеврами, а також на виставку у Запоріжжі, в ТЦ «Аврора», яка відбудеться 12 квітня!

Своїм прикладом, Катерина доводить, що кожен спроможен займатися своєю улюбленою справою і реалізовувати свої устремління і мрії! Кожен спроможен розвивати свої таланти і добиватися своєї мети. Кожен спроможен змінювати звичний рутинний спосіб життя на улюблену справу. Звичайно, необхідно запастися терпінням, але немає нічого неможливого!

tort3

Витвори кулінарного мистецтва Катерини Глуханюк

Автор записи

Залишити відповідь

1 + 4 =