Ганьба! Депутати витерли ноги об українців! (ВІДЕО)

До якої міри треба бути впевненими у вседозволеності та безкарності, щоб так цинічно витирати ноги об тих, хто платить тобі зарплату? 7 лютого засідання Верховної Ради було закрито через вкрай низьку явку депутатів. Ось воно, обличчя слуг народу у всій красі. При цьому парламентарі повинні виходити на свою роботу максимум 8 днів на місяць.

Громадяни платять з усіма надбавками і депутатськими витратами можновладцям близько 50 тисяч гривень цим нахлібникам, які не в змозі вийти на робоче місце. Звичайно, напевно, є важливіші питання, ніж доля України і українського народу!

Сьогодні ми шляхом рейтингового голосування спробували знайти законопроекти, які можуть мати підтримку в залі. На жаль, жоден з них підтримки не знайшов, у зв’язку з цим я закрию ранкове засідання Верховної Ради, – сказав Андрій Парубій. (за матеріалами РИА Новости Украина)

У цей день подавався на розгляд

законопроект про забезпечення гарантій підвищення спортивної майстерності молоді. Дійсно, хіба це важливе питання, майбутнього нашої країни? Зате відхилити проект про скасування приватизації держмайна України малим складом депутати змогли. Таааак, що-що, а на поділ держ. майна завжди знайдеться можливість.

Дивлячись на все це, задаєшся питанням: «Скільки ще буде продовжуватися таке нешанобливе ставлення до громадян?» А, може правильно ставити питання: «Скільки громадяни будуть допускати подібне?»

Автор записи

Залишити відповідь

1 + = 7