Фестиваль талантів «Кожен спроможен» намагалися зірвати місцеві влади і невідомі зловмисники (ВІДЕО)

Фестиваль талантів «Кожен спроможен» намагалися зірвати місцеві влади і невідомі зловмисники (ВІДЕО)

Херсон. Фестиваль «Кожен спроможен». Незважаючи на величезне бажання місцевих жителів і молодих талантів побачити видовищне шоу і взяти в ньому участь, місцева влада не побажала підтримати проект. В останній момент в єдиному, що просять учасники ВТ «Кожен спроможен» – це підключення сценічного обладнання відмовили активістам! І це в той момент, коли сцена разом з творчою командою подолали шлях, який, до речі кажучи, неблизький.

Незважаючи на небажання місцевої влади сприяти розвитку культури, підтримати молоді таланти вирішили керівники ТРЦ «Фабрика». Сцена фестивалю розмістилася саме тут, на території паркінгу. Однак і тут фестивалю почали перешкоджати – в суботу невідомі подзвонили в ТРЦ і повідомили про те, що він замінований. На щастя, ніякої вибухівки в торговому центрі не виявили, але шоу було скасовано.

Як би там не було, незважаючи на всі складності фестиваль відбувся, завдяки небайдужим херсонцям, харизматичним учасникам та активістам ВТ «Кожен спроможен». Це в черговий раз підтверджує, що труднощі і перешкоди долаються, якщо не здаватися, вірити в себе і рухати вперед!

Відео:

Автор записи

Залишити відповідь

6 + = 10