Ексклюзивне інтерв’ю з засновником студії звукозапису KS Records (Відео)

Сьогодні ми побуваємо на новій студії звукозапису KS Records в м Дніпро. Студія звукозапису KS Records розташовується за містом, і вибір цей був не випадковим. За межами міської суєти, тепер є місце, де можна в тиші і спокої звыльнитися від міського шуму, адже творити і створювати гарні речі, можливо, тільки в тиші.

До створення студії звукозапису «KS Records», ми прийшли не відразу. Перед цим у нас був Всеукраїнський тур шоу талантів, з яким ми об’їздили всю країну. У деяких містах ми побували по кілька разів. Запрошували музикантів, які можуть безкоштовно показати свою творчість. Адже творчість, це найголовніше, що визначає і наповнює людини.

Головне завдання допомагати розвивати творчість. І ось, створивши студію звукозапису «KS Records», ми сподіваємося, що всі музиканти, які брали участь у Всеукраїнському турі шоу талантів, братимуть участь в конкурсах, а ми в свою чергу, зробимо все, що б вони були впізнавані.

Організація «Кожен спроможен» і KS Records як окремий проект, запрошує всіх талановитих людей, які горять ідеєю самовираження, музикантів, режисерів, звукорежисерів, композиторів, до співпраці. Пишіть нам, приїжджайте, все можливо, тому що «Кожен спроможен». Чекаємо Вас на студії звукозапису KS Records, за адресою: м Дніпро, вул. Квіткова 19, тел. 067-854-1000

Автор записи

Залишити відповідь

+ 3 = 4