Дніпро зустрічає фестиваль «Кожен спроможен» і аеростат (Відео)

Дніпро, найдовша набережна в Європі і самий цікавий і яскравий музичний фестиваль «Кожен спроможен». Саме тут відбулося чергове всеукраїнське шоу талантів. Творча феєрія і хвиля драйву накрила всіх, хто відвідав захід.

Особливо видовищним і вражаючим став для всіх подарунок від учасників Всеукраїнської громадської організації «Кожен спроможен» гігантський аеростат. Його міць і велич залучали городян здалеку.

Звичайно ж, жоден фестиваль «Кожен спроможен» не обходиться без спорту. Прямо на шоу відбувся конкурс для всіх, хто веде здоровий спосіб життя. Приємно, що продемонстрували свою підготовку і витривалість не тільки дорослі, але і самі юні спортсмени.

Не залишив нікого байдужим і професіоналізм музичних гуртів фестивалю. Без сумнівів, вони змогли підібрати ключик до сердець всіх глядачів. Так само заворожив всіх танець на полотнах учасниці танцювальної школи «Міледі»

Приголомшливим і видовищним фіналом стало світлодіодне шоу студії Меланж-арт. Тут чарівним чином стиралися грані між реальністю і незнаним чарівним світом.

Учасники всеукраїнського шоу талантів в черговий раз довели, що немає нічого не можливого, якщо у тебе є мета і ти впевнено до неї йдеш. Адже кожен спроможен досягти найвищих результатів завдяки своїй завзятості і саморозвитку

 

Автор записи

Залишити відповідь

8 − = 3